Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przeznaczenie: winda i gry (głównie Counter Strike Source)

Myślałem o A4Tech X747 zwłaszcza, że jestem terrarystą to pajączek idealny:D

Wiem, że można dopłacić kilka złotych i mieć coś lepszego, ale tak można robić bez granic bo zawsze znajdzie się coś lepszego ale za więcej kasy, więc pozostańmy przy 80zł:D

Link to post
Share on other sites

Miałem super duper Razera Copperhead a teraz mam X740, gram 6 lat non stop w FPS'y online i naprawdę za te pieniądze te A4 to rewelka,

 

hotig

 

Chłopie co kogo obchodzą testy syntetyczne, jak mycha dobrze leży, nie ma akceleracji wstecznej knefle chodzą należycie to nie ma co narzekać.

 

Znam kolesi co grają na myszce z tesco za 10zł i białej kartce zamiast podkładki i leją każdego jak chcą.

Link to post
Share on other sites

A jak wezmą w łapę coś lepszego to jeszcze lepiej będą kosić.

 

Zagraj na czymś lepszym to nie będziesz chciał wracać do tańszego sprzętu. Dla mnie skok z w/w przeze mnie a4techa na razera DA już był masakryczny. Teraz m8000x na avago 9500 i jest cud, miód i sut.

 

W testach syntetycznych sprawdza także poprawność działania sensora przy różnych czułościach i szybkościach ruchów myszą. Tutaj lasery a4techa potrafią się zgubić, skoczyć itp. Opytki a4techa zaś mają jeden z lepszych sensorów optycznych (avag 3060 lub 3080) i są stosunkowo tanie, ale wyjątkowo dobre jak za taką cenę.

 

Razer Copperhead jest cienki. Diamondback i Deathadder 3G były o wiele lepsze. Jeszcze Salmosa ujdzie.

 

JA zaś w gry gram od 9 lat w tym także grafika komputerowa (teraz zawodowo, głównie na tablecie graficznym, ale czasem myszy uzywam) i nie chcę już zniżyć poziomu sprzętu, bo denerwuje mnie jak kursor skacze chociażby o 1mm.

 

 

W tej cenie najlepsze beda optyki a4techa.

Link to post
Share on other sites

@Derlej

 

Czemu się uparłeś na tego 747, skoro mówię już po raz n'ty, że za tę samą cenę masz coś o niebo lepszego. Laserowe myszki a4techa są niewypałami. Nie pracują w 100% stabilnie na żadnej czułości. Potrafią się zgubić, przyciąć...

 

Jedyne laserówki a4techa, które się udały to są XL-730K i XL-740K. Tam już siedzi sensor znany z logitech G9 (niestety nie z logitecha g9x, ale tak czy siak jest bardzo dobry), roccat kone (niestety nie z +, ale tak czy siak jest bardzo dobry).

Link to post
Share on other sites

Tylko że ak-47 jest malutka - cos jak myszka do laptopa i po dłuzszym graniu może bolec nadgarstek

 

akurat mój x748 kosztowal 59 zl więc cena dobra - oczywiście trzeba liczyc koszt wysylki ale ja akurat kupowałem więcej rzeczy więc sie zwrócilo

Link to post
Share on other sites

Tragicznie wygląda :) myszki już nie zmieniam bo zamówiłem na piątek 748 a nie chcę już męczyć ulubionego sklepu.

 

Co do podkładki do max 20 zł bo nie mam zamiaru wydać tyle samo siana na myszkę co na podkładkę. Ogólnie wcześniej sprawdzę ją bez podkładki bo nie jestem przyzwyczajony do gry na podkładce i będzie mi na 100% przeszkadzać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...