Skocz do zawartości

Karta do 800zł [GRY]


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez k3nsky,

Recommended Posts

 

Ja nie widzę żadnego sensu, ale jak już tak bardzo chcesz to chociaż nie przepłacaj ...

 

Nie mogę znaleźć nigdzie tańszej 960tki. Mam zaufanie do morele.net i mam u nich gwarancję 3 lata. 

A temat do zamknięcia. GTX 960 zamówiony :)

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Naczelny jehowy AMD atakuje.

Haha właśnie tak patrzę, że fanboy AMD próbuje mi wcisnąć gó**o, ale ciii. 

Do zamknięcia. Gigabyte GTX960 Windforce 2X 4GB DDR5 zamówiony :) Podziękowania w szczególności dla lewisa. 

Link to post
Share on other sites

Odpowiedziałbym, ale dwa posty wyżej masz odpowiedź. Temat do zamknięcia i nie interesuje mnie twoje zdanie na temat tej karty oraz amd. Mam doświadczenie z tymi syfixami i nigdy więcej nie dotknę radeona. A zresztą, będzie beka, więc co masz do powiedzenia na jej temat? :v


Śmiało, co takiego jest w niej złego, że totalnie nie opłaca się jej kupowac? 

Link to post
Share on other sites
pod fx 6300 to takiego r9 280 raczej bym nie podłączał btw. może wszyscy którzy twierdzą że problem sterowników zażegnano podrzucą wreszcie jakiś konkretny test ;)

 

No dobra, to weźmy na tapetę wiedźmina 3 z laba  z maja http://pclab.pl/art63116.html, zgodnie z tym co piszą str. 16 i 17

 

4790K@4,7GHz

 

GTX 970 - 77,3 FPS

R9 290X - 58,4 FPS

różnica - 18,90 FPS

 

AMD FX 8350@4,7 GHz

 

GTX 970 - 59,7 FPS

R9 290X - 38,1 FPS

róznica - 21,60 FPS

 

Masz jak byk, że w wiedźminie 3 GTX 970 jest 20 FPS szybszy od r9 290X niezależnie od procesora. No dobra, niech będzie, że te 2,7 FPS, to narzut sterownika na FX-a przy radeonie. I tak samo jak GTX zalicza spadek 20 klatek na FX, to identycznie dzieje się z radkiem.

 

To gdzie te gigantyczne narzuty sterownika AMD?

Edytowane przez jorginto
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...