Skocz do zawartości

Karta do 800zł [GRY]


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez k3nsky,

Recommended Posts

Witam

 

Sprzęt:

-AMD FX-6300 

-ASROCK 970M PRO3

-SilentiumPC Vero M1 600W

-HyperX blue 8GB DDR3 1333MHz

-1x HDD 500GB, 1x HDD 80GB

monitor: samsung syncmaster T23B350

 

Potrzebuję dobrej i wydajnej karty do wymagających gier. Musi być koniecznie od Nvidii, a przede wszystkim nowa. Budżet to 800zł, mogę dołożyć te 50zł, jeśli będzie się naprawdę opłacało. Piszcie propozycje, oraz dlaczego wybraliście tą, a nie inną. Tylko bez pisania "bierz tą, bo ja ją mam i jest super". Procesor będzie podkręcany, a karty szukajcie na morele.net, gdyż tam będzie ona kupowana.

Moja propozycja: http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-cuda-gtx950-gaming-2gb-ddr5-pci-e-128bit-2dvi-hdmi-dp-707413/

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jeżeli w grę wchodzą używki,to może jakąś używana 770?

Np... allegro.pl/gainward-gtx-770-phantom-4096mb-gddr5-256bit-i5699548238.html

4gb pamięci i wydajniejsza niż 960tki...

Edytowane przez SUPERKLIKACZ
Link to post
Share on other sites

Mimo że szyna 128 bit to i tak dobra wydajność :) raczej alternatyw tu nie ma, starszych kart nvidii już nie ma w sprzedaży, a amd sam nie chcesz (co i tak przy procku nie ma większego sensu)

Edytowane przez lewiis252
Link to post
Share on other sites

Za 800 z groszem też dostanie sie 380 co prawda 2GB no ale raczej nie będzie zbyt duzej różnicy pomiędzy tą 2GB, a 4GB http://www.komputronik.pl/product/270962/Elektronika/Części_PC/MSI_Radeon_R9_380_2GB_OC.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=Promo

Komputronik? Droższej strony nie dało się znaleźć? 

 

100 zł więcej i masz już R9 380, nie widzę sensu pchania się w 960tkę, chyba że używaną.

Czytanie ze zrozumieniem. TYLKO NVIDIA. Ja widzę sens pchania się w 960tkę. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...