Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam pomóżcie znaleźć coś sensownego do 2400 zł.

Czego bym wymagał, nowy, 48-50 cali, przede wszystkim oglądam mecze piłki nożnej, także musi sobie z tym dobrze radzić, jakieś filmy też się zdarzą, ale rzadziej, chciałbym żeby miał smart TV (idźmy z duchem czasu), 3d nie jest mi do życia potrzebne, ale też nie będzie przeszkadzało. 

 

Moje pytanie, co jest najważniejsze przy meczach piłki nożnej? odświeżanie telewizora?

 

Jakie modele wpadły mi w oko: 

Moją absolutna jedynka to  Samsung 48h6400 co sądzicie?

następnie: 

2. Philips 47PFH6309

3. LG 50LF5800

4. LG 49Lf630V

 

Więcej pomysłów nie stwierdzam, może ktoś ma coś lepszego do zaoferowania.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Edytowane przez Kubol91
Link to post
Share on other sites

Panasonica TX47A650 nie brałeś pod uwagę?. Matryca IPS. Pobór energii około 50W (mierzyłem watomierzem:) Dość niski input lag.

Sprawdził by się lepiej w sporcie niż Samsung 48H6400? bo to mnie w zasadzie najbardziej interesuje.

 

Ps.

Po za tym na ceneo jest chyba problem z jego dostępnością?

A co myślicie o modelu lg 47lb700V? mam matryce IPS więc tak mi wpadł jako alternatywa.

Edytowane przez Kubol91
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem zdecydowanie Samsung tylko osobiście dopłaciłbym 100-150 zł do 50 cali.

Też jestem za Samsungiem, choć im więcej o nim czytam, tym bardziej się boję o problemy techniczne, o których ludzie się rozpisują na różnych forach. Ech, ciężki wybór. Ktoś może miał do czynienia z modelem 48h6400 i może podzielić się swoimi odczuciami?

Link to post
Share on other sites

Budżet to 2400 no dobra +/- 100 zł mogę dorzucić, ale już ani przysłowiowego grosza więcej, w końcu to tylko (albo aż, zależy dla kogo) telewizor... dla mnie zdecydowanie tylko, a w zasadzie jak wyżej zależy mi na meczach :) mam jakiś model LG z 2009 roku, 32 cale lcd  i też sobie radzę na nim, podejrzewam, że obojętnie jaki telewizor kupię i tak będzie to dla mnie jak przesiąść się z fiata do mercedesa S klasy w porównaniu z tym co mam ;)


Podsumowując na chwilę obecną waham się pomiędzy:

1. Samsung 48h6400 http://www.ceneo.pl/30182093

2. Philips 47PFK6559 https://www.mall.pl/3d-telewizory/philips-47pfk6559-12

3. LG 50LF652V http://www.oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-50lf652v.bhtml?from=ceneo&p=2499.00&cr=0

4. LG 50LB650V http://www.ceneo.pl/30244137

5. Panasonic 47AS650 ale nie mogę go znaleźć w żadnym sklepie więc chyba odpada...

 

Co sądzicie?

Edytowane przez Kubol91
Link to post
Share on other sites

Ja bym raczej brał z w/w coś z LG ... o samsungach są faktycznie czasem skrajne opinie.  

 

Kolega ostatnio kupił LG55LB650V i jest zadowolony. 

 

Nie jest to może jakiś najwyższy/topowy model , ale daje rade, ew. ten nowszy 50LF652V.

 

Osobiście Philipsa nie polecę, po 5 zmianach firmware mój TV sie uspokoil jakoś , ale i tak zdarzy mu się zawiesić na starcie , niekiedy tryb czuwania jest non stop aktywny itp ...... Ambilight na + , jakość obrazu w moim też niezła ... ale mój "niesmak" do TV Philips-a pozostaje ....

W 2 pokoju mam 40" Samsunga 4 latka<>UE40ES7500  ( z 1 wydania z matryca nominalną 200 HZ )<> ten bym zdecydowanie polecił ,,, tylko to był w czasie zakupu jeden z wysokich modeli - obraz ma igłę - lepszy niż w Philips 6008 ( który mam rok ) zdecydowanie ( choć ten Philips złego obraz tez nie ma -)

Edytowane przez GergG
Link to post
Share on other sites

Ja bym raczej brał z w/w coś z LG ... o samsungach są faktycznie czasem skrajne opinie.  

 

Kolega ostatnio kupił LG55LB650V i jest zadowolony. 

 

Nie jest to może jakiś najwyższy/topowy model , ale daje rade, ew. ten nowszy 50LF652V.

 

Osobiście Philipsa nie polecę, po 5 zmianach firmware mój TV sie uspokoil jakoś , ale i tak zdarzy mu się zawiesić na starcie , niekiedy tryb czuwania jest non stop aktywny itp ...... Ambilight na + , jakość obrazu w moim też niezła ... ale mój "niesmak" do TV Philips-a pozostaje ....

W 2 pokoju mam 40" Samsunga 4 latka<>UE40ES7500  ( z 1 wydania z matryca nominalną 200 HZ )<> ten bym zdecydowanie polecił ,,, tylko to był w czasie zakupu jeden z wysokich modeli - obraz ma igłę - lepszy niż w Philips 6008 ( który mam rok ) zdecydowanie ( choć ten Philips złego obraz tez nie ma -)

Dzięki za wyczerpującą opinie, zgadzam się Samsung był kiedyś super, ALE czy teraz...? Chodzą "słuchy" na różnych forach, że przestali już robić dobre telewizory i te nowe modele mają różnorakie problemy. Co do Philipsa nie mam pojęcia, żadnej opinii wrzuciłem go jako tańszą alternatywę do reszty stawki. LG... ech też co czytam to same problemy z tym ich oprogramowaniem WebOS, co aktualizacja to coś nie działa ;) Zostaje Panasonic który mnie bardzo kusi bo zbiera same pozytywne opinie chodzi tu o model: Panasonic 48AS640 / 47AS650 ale jest pewien problem, nie mogę go nigdzie znaleźć w rozsądnej cenie przynajmniej jeżeli chodzi o sprzedaż przez internet, a taką jestem zainteresowany... 

Link to post
Share on other sites

Dobra drodzy forumowicze ostateczna decyzja. Nie potrafię się przychylić do "tego jednego jedynego i koniec", więc proszę was o pomoc.

 

Albo model: 

1. Samsung 48H6400

ALBO

2. LG 50LF652V

 

Nawet bez podawania powodów, ten albo drugi, zamawiam i już się nie będę przejmował jak już pójdzie zamówienie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...