Skocz do zawartości

Recommended Posts

Anime nie przypadnie każdemu do gustu, jest, jakby to ująć - bardzo życiowe, ale można bardzo łatwo utożsamić się z sytuacją bohatera. A co do Tengen - to tak, w głowie do dziś mam scenę z Kaminą podczas walki z istotami antyspiralnymi, to bez wątpienia lider, gdzie sceny z epiką wylewają się przez ekran.

Edytowane przez Samzon
Link to post
Share on other sites

Czo ten troll. Przecież ecchi w anime to największe badziewie stworzone. No oprócz pedałów i hentai. Ale co ja wiem, oglądam od paru lat masowe ilości anime.

@edit

Sakurasou no Pet na Kanojo po prostu zawiera dużo fanserwisu ale czy ecchi to jest? No nie jestem tego taki pewien.

Edytowane przez WaxYL
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Sakurasou no Pet na Kanojo po prostu zawiera dużo fanserwisu ale czy ecchi to jest? No nie jestem tego taki pewien.

ecchi jest na 100%, ale czy głupawym? to już inna kwestia

 

 

 

A czasami anime plus ecchi rowna się bardzo głupkowata komedia plus cycki ;/
  Edytowane przez NieTrafiam
Link to post
Share on other sites

No cóż, nie zmienia to faktu, że osoba ubóstwiająca typowe ecchi(to love ru, shinmai maou) ma nierówno pod sufitem. Chyba, że ma się 15 lat.

 

btw. z tego sezonu to Rokka no Yuusha i Gakkou Gurashi pozamiatało wszystko, polecam :)

 

@edit2

I nie Sakurasou nie jest ecchi. Dramat/Slice of Life/Romans, to są motywy przewodnie. A "nagość" jest po prostu fanserwisem.

Edytowane przez WaxYL
Link to post
Share on other sites

Rokka no Yuusha bym się sprzeczał, akcja wolna, można by ją zmieścić w odcinkach, demony w CGI i bardzo niezrozumiałe, wręcz głupie i śmieszne zachowania bohaterów, zwłaszcza Adletta - raczej przeciętniak, któremu na dobre wyszło to poszukiwanie siódmego imo.

Edytowane przez Samzon
Link to post
Share on other sites

No jeżeli chciałeś typowej akcji to się pomyliłeś. Poczytaj nowelkę, tak jest cały czas :)

Ileż można oglądać sztampowe anime akcji. Odkrywam w sobie moc, pokonuje wroga, przegrywam by wrócić jeszcze silniejszy i wygrać. bleeeeh.

Edytowane przez WaxYL
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...