Skocz do zawartości

Dobra gra (preferowana przynajmniej dobra fabuła)


Recommended Posts

Hej, ostatnio przez dłuższą chwilę grałem tylko w gierki multiplayer (CS:GO, ARMA 3, DayZ) i powiem szczerze, że zaczęły mnie już męczyć. Szukam czegoś dobrego do pogrania singla, nie ma znaczenia czy będzie to RTS, RPG, FPS/TPS. H'n'S czy nawet wyścigi.

Ogólnie to po prostu mam kilka wymagań:

- dobra fabuła: nie muszą być cuda, ale niech będzie to coś co jakoś zainteresuje i trzyma się kupy. Nie ukrywam jednak, że chciałbym coś z bardzo dobrą fabułą która wciągnie mnie całkowicie

- przyjemna grafika: nie chodzi o to, że grafika ma być świetna, bo przykładowo nie mam problemów z graniem w Kozaków, Age of Empires czy Jedi Outcast, ale taki Oblivion odrzuca mnie całkowicie (żeby zrobić tak paskudnych NPC to trzeba się postarać)

- dobra mechanika walki i nie tylko walki: ogólnie nie lubię gdy w grę wrzucone jest coś bez większego przemyślenia, żeby po prostu było i jakoś tam działało

 

Nie wiem co więcej mogę napisać. Gram w gry najróżniejsze, kilka przykładów: Wiedźmin, Skyrim, Europa Universalis, Hearts of Iron, Total War, C&C, BF, ARMA, Assassin's Creed, Space Engineers. Jedynie nie lubię turowego systemu walki (choć są wyjątki), jakoś nigdy nie mogłem się do tego przekonać.

Link to post
Share on other sites

Polecam Mafia II, jeśli jeszcze nie grałeś,to prawie ze 100% pewnością gra Ci się spodoba. Grafikę można uznać za wciąż aktualną, szczególnie w kontekście CS:GO.

Za to fabuła, jest bezkonkurencyjna, gra wciąga dobrze skonstruowaną historią opowiadaną poprzez dobrze zrobione filmy.

Twórcy gry osiągnęli w tym tak wysoki poziom, że wielokrotnie łapałem się na tym, iż kolejne misje chciałem przejść jak najszybciej, żeby dowiedzieć się co wydarzy się w kolejnej scence.

Edytowane przez Cleaner_1980
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...