Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam takie pytanie czy wszystko będzie pasowało: płyta:MSI B150 GAMING M3, procesor: i5-6500, chłodzenie: Pure Rock, zasilacz:be quiet 530w, obudowa:brutus m25 pamięć: HyperX DDR4 2x 4GB 2133MHz Cl14

 

Pewnie będzie lecz nie bardzo rozumiem po co Ci Pure Rock ?

 

Cały zestaw wybrałeś bez możliwości OC (B150 i5-6500). NIe lepiej dołożyć 100zł do i5-6600K ? i drugiej stówki do płyty z Z170 ?

Będzie to zestaw bardziej przyszłościowy pod OC

Jak chcesz przyoszczędzić to na razie nie musisz kupować Pure Rock - bez OC procek spokojnie pociagnie na boxowym wiatraku a jak za jakiś czas zacznie brakować Ci mocy to sobie dokupisz chłodziwo z prawdziwego zdarzenia

 

Takie jest moje zdanie

Link to post
Share on other sites

Pewnie będzie lecz nie bardzo rozumiem po co Ci Pure Rock ?

 

Cały zestaw wybrałeś bez możliwości OC (B150 i5-6500). NIe lepiej dołożyć 100zł do i5-6600K ? i drugiej stówki do płyty z Z170 ?

Będzie to zestaw bardziej przyszłościowy pod OC

Jak chcesz przyoszczędzić to na razie nie musisz kupować Pure Rock - bez OC procek spokojnie pociagnie na boxowym wiatraku a jak za jakiś czas zacznie brakować Ci mocy to sobie dokupisz chłodziwo z prawdziwego zdarzenia

 

Takie jest moje zdanie

chłodzenie pure rock mam ze starego komputera a niestety nie mam więcej kasy na dołożenie do płyty i procesora :( i też procesory skylake nie mają w zestawie chłodzenia boxowego

Edytowane przez superluki
Link to post
Share on other sites

łoo matko faktycznie w życiu bym nie pomyślał że w boxie jest tylko proc :D... co to się dzieje na tym świecie

 

po mimo tego ja bym kombinował jak tu dozbierać trochę grosza, święta idą ;)

 

Najtańsza płyta DDR4, Z170 na morelach po 480zł, procki 6600k drożeją węc moment na ich zakup też średni

Edytowane przez adasiex
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...