Skocz do zawartości

Steam Call Of Duty Black Ops kolejny problem


Recommended Posts

Miałem zainstalowany Call Of Duty ModernWarfare 2, który chodził normalnie. Zakupiłem Call Of Duty Black Ops. Po uruchomieniu instalatora zgłosił się Steam, który zaczął aktualizację programu przez internet. Po aktualizacji Steam uruchomił się ponownie ale zawartość przycisków sterujących programem nie jest widoczna. Widoczne są tylko ramki przycisków. Odinstalowałem wszystko. Rejestry oczyściłem programem Vista Manager. Ponowna instalacja i problem pojawia się ponownie. Aktualizowałem sterowniki do karty graficznej oraz program DirectX i dalej nic. Komputer z procesorem Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz, karta graficzna Nvidia Geforce GTS 250. System operacyjny Vista Ultimate.

Link to post
Share on other sites

U mnie na Viscie chodzi normalnie, wiec to nie jest wina systemu. Ja bym stawial na sterowniki do grafiki, ale skoro piszesz, ze zainstalowales najnowsze to raczej musi byc cos innego. Moze to nic nie znaczy, ale sprobuj jeszcze przeinstalowac sterowniki do karty muzycznej. Mialem problemy graficzne z Bad Company 2, dziwne artefakty itp. Dalem nowe sterowniki do X-Fi i problemy zniknely. Niby nie powinno miec wplywu, a mialo.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...