Skocz do zawartości

SPRZEDAM: Gigabyte GeForce GTX 970 OC, 4GB GDDR5 (256 Bit)


Recommended Posts

Witam, na sprzedaż trafia karta GIGABYTE GTX 970 OC, uruchomiona w celu sprawdzenia czy działa oraz czy coś się nie uszkodziło w czasie transportu.


 


Karta na 24 miesięcznej gwarancji producenta, została zamówiona na UK Amazon dnia 26.08.2015r.


 


Karta dotarła do mnie 31.08.2015r. 


 


Karta testowana 30 min, cewki nie piszczą, karta chodzi bardzo cicho.


 


 


Powód sprzedaży, premia w pracy oraz zamówienie GTX980TI.


 


 


http://oi59.tinypic.com/9fpfzb.jpg


 


CENA: 1350zł + Wysyłka


 


Możliwy odbiór osobisty w (Katowice/Gliwice/Czeladź/Wodzisław Śląski/Jastrzębie Zdrój)


Edytowane przez krupniok13
Link to post
Share on other sites

To nie jest nowa karta

 

Fakt, bardzo stara ta karta, zakorzuona jak gdyby przez lata nikt nie czyścił jej z kurzu, 24mc gwarancji przeleciało w 30 minut, za darmo oddać i jeszcze najlepiej dopłacić! :wariat:

 

.... cebulactwo pełną parą ....

 

nie przetestuj, okaże się że nie działa = źle

przetestuj, okaże się że wszystko w normie = też źle

 

 

@op, nie sprzedasz jej za tyle ile zapłaciłeś w sklepie ale na 1200zł się nie zgadzaj :]

Edytowane przez braxi
Link to post
Share on other sites

 

 

Fakt, bardzo stara ta karta
 

 

Widzę, że masz naprawdę spory problem ze zrozumieniem faktu, że produkt, który został otwarty i użyty nie jest produktem nowym, więc sprzedawanie go jako nowy jest wprowadzaniem w błąd. Cena nie ma tu nic do rzeczy, ale faktem jest również to, że za stówę więcej jest nówka z polskiego sklepu + MGS.

 

 

 

Czyli po odebraniu jej miałem komuś w ciemno wysłać nie sprawdzoną kartę??

 

Owszem. Jeśli sprzedajesz produkt jako nowy to wysyłasz komuś zafoliowane pudełko + dowód zakupu. 

Link to post
Share on other sites

Gwarancja producenta 36 miesięcy, mój błąd.

OK, czyli następnym razem wyślę w ciemno przesyłkę, która w czasie transportu lotniczego+samochodowego mogła się uszkodzić i później bawić się czy to w transporcie od DHL się uszkodziło czy w drugim transporcie...

 

Dodatkowo już wiesz że cewki nie piszą czy wszystko jest z kartą ok. 

 

Cena nie ma tu nic do rzeczy, ale faktem jest również to, że za stówę więcej jest nówka z polskiego sklepu + MGS.

 

Tak ale jak ktoś nie chce gry??

 

Dodatkowo polskie sklepy z mojego doświadczenia nie są tak miłe jak Amazon. W morele czekasz ponad miesiąc na gwarancji jak nic...

 

Pozdrawiam i czekam na propozycję na PW :)

krupniok13

 

 

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez krupniok13
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...