Skocz do zawartości

Recommended Posts

@Ostrowin. Słuchawki tego przedziału przede wszystkim nie wymagają korekcji EQ i żadnych dodatkowych bajerów typu expander, echo czy innych. Ich walory słychać przy dobrym źródle i płaskiej charakterystyce. Bas mają zbliżony do naturalnego bez niepotrzebnych podbarwień czy wycofania. Wprawdzie daleko im do 600 czy 650, ale w tej cenie niczego lepszego znaleźć nie sposób.

Link to post
Share on other sites

No w sumie to tak ;/ ja patrze przez inny pryzmat ceny, sam kupiłem je 5 lat temu za 570zł, po roku sprzedałem bo nie podobały mi się ale masz rację bo za 300zł to już inna bajka i za dużo rywali w tym przedziale cenowym nie ma.

Link to post
Share on other sites

@Saiya-jin. Zmuszamy autora do podniesienia budżetu? :wariat:

Owszem 380 to świetne słuchawki, tylko czy autor da się namówić... :oops:

A jeśli, to może nieco wyżej:

http://sklep.rms.pl/index.php?p7194,sen ... we-otwarte

Prawie tak dobre, jak moje 650. :wariat:

Pozdrawiam.

Mieszczą się w podanym przedziale cenowym.

 

http://www.3kropki.pl/p/4/7/sennheiser_hd_380.php

Link to post
Share on other sites

Cena rewelacja. Nic tylko brać. :wariat:

niby tak, tylko jesli autor nie musi sie izolowac od otoczenia to konstrukcja otwarta bedzie imo lepsza. nie wiem czy macie podobne odczucia, ale dla mnie zamkniete graja "w srodek glowy" a otwartym latwiej oddac przestrzan. sam mam, bo musze, autor nie musi :wariat:

moze 518? nie mialem na uszach a slyszalem ze graja niezle.

Link to post
Share on other sites

Oby promocja 308 była do środy :wariat: Pozatym nie jestem specjalistą w tych sprawach ale wydaje mi się że takie całkowite totalne odizolowanie się od świata może nieźle zryć człowiekowi psychikę. Ja naprzykład jak się czasem zasiedze to zapominam o czym innym :wariat:

Link to post
Share on other sites

Oby promocja 308 była do środy :wariat: Pozatym nie jestem specjalistą w tych sprawach ale wydaje mi się że takie całkowite totalne odizolowanie się od świata może nieźle zryć człowiekowi psychikę. Ja naprzykład jak się czasem zasiedze to zapominam o czym innym :wariat:

Nic ci nie będzie, tylko uszy mogą trochę boleć po dłuższym posiedzeniu i się przegrzać.A na ulicy łatwiej wpaść pod samochód 8-)

Link to post
Share on other sites

Oby promocja 308 była do środy ;) Pozatym nie jestem specjalistą w tych sprawach ale wydaje mi się że takie całkowite totalne odizolowanie się od świata może nieźle zryć człowiekowi psychikę. Ja naprzykład jak się czasem zasiedze to zapominam o czym innym ^^

Nic ci nie będzie, tylko uszy mogą trochę boleć po dłuższym posiedzeniu i się przegrzać.A na ulicy łatwiej wpaść pod samochód 8-)

Mnie ten model nie grzeje. Natomiast grzały mnie otwarte Grado SR-60i - nie ma zasady. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...