Skocz do zawartości

Jaki telefon do 800-900 zł ?


Recommended Posts

Witam. Popsuł się mi ostatnio telefon , a teraz mam własnie duże zapotrzebowanie i do konca tygodnia planuję jakiś kupić. Zakupić planuję nowy smartfon , prosto ze sklepu , nie chcę używek

Dysponuję kwotą do 800 zl , maxxx 900 zł. Zależy mi na :

- dobrym aparacie , najlepiej 13 Mpx
-  dobrym wsparcie od Androida , ( Lollipop )
- dobrej wydajności , lubię sobie pograć :)
- przynajmniej na 1 GB Ram
- wyświetlacz 4.7-5.2 
- fajnie gdyby był jeszczę dobry multimedialnie, lubię słuchać muzykę

Mam na oku :
- Huawei P8 Lite - ma świetne parametry , lecz ja lubię w miarę czysty androird , a w telefonach producenta   są spore nakładki , pozbawiony została standardowa siatka aplikacji
- Alcatel OneTouch Idol 3 4.7 - ciekawy , dobry multimedialnie
- Asus ZenFone 5 A501 CG - ciekawi mnie ze względu na procesor Intel  
- Motorola Moto G 3rd Gen - ten mnie najbardziej interesuje , jest ponoć swietnie zoptymalizowany i ma duże wsparcie   od androida 

Co sądzicie o tych propozycjach ? Moze jakis inny model ? Bardzo proszę o pomoc i dziękuje z góry .

Edytowane przez onton
Link to post
Share on other sites

Ja bym rozważał też właśnie między P8 lite aoto G 3. No i chyba skusiłby mnie czysty android i lepsza bateria w stosunku do P8 choć generalnie P8 to dobry smartfon ale ta bateria

Mnie właśnie nie przekonuje ten płaski interfejs w P8 lite , za to wygląd telefonu świetny. A Moto jak patrze świetny telefon tylko ze niezły z niego klocek w porównaniu do innych . A co sądzisz o Alcatelu Idol 3 4.7 ? 

Link to post
Share on other sites

Teraz tak przeglądam , jak już miałbym kupować  Huawei to model P7 . Co o nim sądzisz ? W Euro jest po 999 zł , a za 1100 zł już jest Xperia Z1 , która według benchmarku ma o wiele lepsze wyniki , wszystko chyba przez ten budzetowy procek w P7 . Tylko że ja raczej nie chce tyle pieniędzy wydawac , chciałem coś za 800 zł , lecz jednak jak znajde cos duzo lepszego , to moge dołożyć te 200 zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...