Skocz do zawartości

Tania myszka z dodatkowymi przyciskami


Recommended Posts

Witam.

Nie dawno zaczołem grac WoW'a i zastanawiam sie nad zakupem myszki. Nie jestem typem nałogowego gracza wiec tez nie zamierzam na nią przeznaczać dużych pieniedzy.

Konkretnie mowiąc szukam myszki która ma dodatkowe przyciski z boku tylko nie wiem czy z tania myszka nie bedzie problemow (np. tracer czy innej marki ) z bindowaniem tych przyciskow w grze.

Link to post
Share on other sites

Nie chce zabrzmiec chamsko ale tak jak napisalem wczesniej nie jestem wzietym graczem i takie szczegoły mnie nie zbyt obchodze, moge jedynie dodac ze przeznacze na myszke gora 100 zł. Bardziej zadałem pytanie o myszke niż poprosiłem o pomoc w wyborze wiec wypełnianie tego formularza nie ma dla mnie sensu ;)

Link to post
Share on other sites

To nie jest jakieś nasze tutaj forumowe widzimisię, po prostu im bardziej szczegółowo wypełnisz formularz i więcej informacji podasz, tym lepiej dla Ciebie. Tu nie chodzi o samo granie, jak się kupuje myszkę za 100 PLN, to zwykle jest to zakup na co najmniej kilka lat, więc chyba nie chciałbyś, aby ktoś Ci kompletnie z d**y polecił coś, na czym w przyszłości będzie Ci niewygodnie pracować...

Link to post
Share on other sites

Troche zle mnie zrozumiałes ja doceniam ze chcecie jak najlepiej dobrac dla mnie myszke lecz jak ujołem wczesniej TU nie chodzi o wybor tylko "

Konkretnie mowiąc szukam myszki która ma dodatkowe przyciski z boku tylko nie wiem czy z tania myszka nie bedzie problemow (np. tracer czy innej marki ) z bindowaniem tych przyciskow w grze."  Wiec pytam sie jezeli sa na tym forum urzytkownicy ktorzy uzywaja tego typu myszki czy nie maja problemow z jej wykorzystaniem w grach. Zeby nie bylo juz nie porozumien. CZY MA KTOS Z WAS TANIA MYSZKE Z DODATKOWYMI PRZYCISKAMI I CZY MOZE ICH UZYWAC W GRACH ?????

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...