Skocz do zawartości

Czy warto kupić PS4/XBOX1


Recommended Posts

Witam.Tak jak w temacie nie daje mi spokoju to pytanko-Jestem posiadaczem dość mocnego Pc z GTX 970 i i5 6600k czy w tym wypadku warto kupić konsole? Jeśli tak to jaka? Miał kupić odtwarzać Blu rey za 900zl ale mógłbym dołożyć do ps4/xbox1 jeśli są w tym dobre.Nigdy nje miałem żadnej styczności z konsolami.

Link to post
Share on other sites

Jak brak podstawowych informacji? Napisałem jaka jest sytuacja i co nie daje mi spokoju, przecież nie napisałem "czy warto kupić X czy Y.Nie,nie odpowiadaj skoro nie masz "siły" przecież stukanie w klawisze jest takie męczące.Naprawdę nie odpowiadaj...

Link to post
Share on other sites

Jeśli grasz np w FPS konsola nie jest pomysłem dobrym.

 

 

 

Niby różnica miedzy napędem BR a PS4/X nie jest wysoka ale masz jeszcze koszt gier, jeśli masz kupić konsole i grac na niej w multiplatformy - trochę bez sensu ale jak śni Ci się po nocach Drive Club, Gears, Forza i inne - kupuj. 

 

Nikt nie wie co lubisz, w co lubisz grac wiec odpowiedz na to pytanie jest cholernie trudna.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Prawie w wszystko gram.Fps,Jakaś fifa,Nfs itp. Podobno ps4 obsługuje 4k w filmach -to prawda? Jest to dla mnie ważne bo mam TV samsunga Uhd

Mam jeszcze jedno pytanie.Czy da się do Ps4 podpiąć klawiaturę i myszkę? Słyszał se coś się ostatnio z tym zmieniło.Proszę tez odpowiedzieć na pytanie czy Ps4 lub Xbox1 odpala filmy z blu rey w rozdzielczości ultra hd

Link to post
Share on other sites

Nie. Cytuje:
"Wszyscy analitycy przewidują, że w tym roku sprzedaż telewizorów 4K pójdzie bardzo mocno w górę, a wraz z tym zwiększać się będzie dostępność materiałów w tej rozdzielczości, a to sprawia, że coraz gorzej wyglądają konsole do gier Microsoft Xbox One oraz Sony PlayStation 4, które nie są w stanie zapewnić odtwarzania wideo w rozdzielczości 4K. Sytuacja ta staje się coraz bardziej irytująca dla dostawców treści. Między innymi Netflix twierdzi, że obie konsole w odświeżonych i zapewniających obsługę 4K wersjach pojawią się na jesieni bieżącego roku.​"

Link to post
Share on other sites

Yhm, czyli mam rozumieć ze do końca roku 2015 powinny się pojawić odświeżone wersje konsol? To będzie jakaś wersja SLIM czy dodadzą do obecnych hdmi 2.0 Rozumiem ze może być to trudne do określenia Teraz,ale może ma ktoś z was jakieś info

Link to post
Share on other sites

owszem - jest mozliwosc puszczenia sygnału 4k na hdmi 1.4 lecz max w 30hz

a tego nie ma nawet w obsłudze dasha konsol wiec sorry 

 

NIE DA SIE

 

wszystko poleci w upscalingu z 1080p na 4k co nawet nieźle wyglada ;)

Link to post
Share on other sites

Do autora tematu :

 

Kup konsolę tylko jeśli chcesz pograć w gry na wyłączność, w innym przypadku nie ma sensu.

 

Sam ostatnio kupiłem PC i zastanawiam się czy dla Forzy 6 warto trzymać konsolę. No zobaczymy po premierze.

Link to post
Share on other sites

Postanowiłem kupić już teraz konsole, dbać o nią i gdy wyjdzie wersja z hdmi 2.0 sprzedać aktualna.Kupie ja w małym lokalnym sklepie z grami, za 1 800zl mam ps4 500gb plus 3 gry które mogę sam wybrać.Ma ktoś może info kiedy mają wyjść te konsole z hdmi 2.0? Jeśli do końca roku, mógłbym zaczekać

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem w sobotę Xbox One pod same Forzy bo mnie te gry jarają no i teraz też czekam jaka będzie ta kompatybilność wsteczna z Xboxem 360 bo nie ukrywam, że w parę tytułów z 360 bym zagrał. Jak mi się znudzi to sprzedam i tobie też polecam tak zrobić, zorientuj się tylko która konsola oferuje lepsze gry dla Ciebie.

Edytowane przez Głowa
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...