Skocz do zawartości

Problem z siecia, internet jest, nie moge grac online na ps4.


Recommended Posts

Witam, od dluzszego czasu borykam sie z problemem niemoznosci grania online na PS4 w bf4.

Otoz na poczatku wszystko bylo dobrze, teraz po wlaczeniu konsoli, uruchamiam bf i po nacisnieniu online, wyskakuje komunikat, ze utracono polaczenie z serwerami ea.

Problem, lezy na bank po mojej stronie, ale nie wiem konkretnie czego to jest wina.

Probowalem juz wielu sposobow i nie moge znalezc rozwiazania. Internet jakas tam wioskowa radiowka 10mb/s, antena/router/konsolax2 czy jest mozliwosc, ze gryza sie ze soba dwie konsole? 

Kiedys mialem internet  z orange i problem byl podobny na Livebox, rozwiazaniem okazal sie router z UPnP, teraz inny dostawca, UPnP jest i nie idzie, ale jak pisalem wczesniej na poczatku bylo dobrze.

Ustawialem juz adresy ip konsol na sztywno, odblokowywalem porty potrzebne do grania na konsoli, dodawalem konsole do DMZ ciagle to samo. Podlaczalem inny router, ale tej samej firmy, nowego softa wrzucalem do routera, ustawienia fabryczne itd. i nic.

Ostatnio wymyslilem, ze zrobie w telefonie Hot Spot(play) i polacze z PS4 za pomoca wifi i co? Mozna grac na internecie z telefonu, po przelaczeniu spowrotem na radiowke i router nie da sie grac. Analogicznie w druga strone.

Dzwoniac do dostawcy tez za bardzo nie moge wojowac bo internet ogolnie dziala i nie ma przerw w dostawie. Jedyne co zauwazylem to, ze odblokowujac porty w routerze i sprawdzajac je czy sa otwarte pokazuje, ze nie sa. Pisalem w tej sprawie do Admina sieci i cisza.

Na kompie w bf normalnie dziala online.

Prosze o pomoc kogos kumatego bo ja juz nie wiem co robic.

Dziekuje zgory, Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...