Skocz do zawartości

Recommended Posts

Drogi kolego!

 

Podobnych tematów było 1000. Czy poświeciłeś chociaż 5 sekund, aby je odnaleźć?


Propozycja 1 i 2 jest ok. Z uwagi na wyższą rozdzielczość, wybrałbym Lenovo. Jeżeli dla Ciebie ona nie ma znaczenia, możesz wybrać Dell'a.


Jeżeli możesz dołożyć, to zastanów się nad:

http://allegro.pl/lenovo-y50-70-i5-4210h-8gb-1000gb-gtx960-250zl-i5624605212.html

Link to post
Share on other sites

Oczywiście że poświęciłem czasu na szukanie na forum laptopa, lecz co temat to inne wymagania. Co do Twojej propozycji, to zauważyłem że jest lepsza karta graficzna, lecz słabszy procesor od np. i7, czy to będzie miało jakieś kolosalne znaczenie?

Link to post
Share on other sites

Z moich ustaleń wynika, że R9 jest jakieś 20% wydajniejszy od 840M, z tym że Radeon, jak to Radeon ostro się grzeje (wiem, bo mam R7).
 

Niskonapięciowe i7-ki są wydajnościowo porównywalne do zwykłych i5 z tym, że ciągną sporo mniej prądu więc przebiegi baterii byłyby dłuższe.
Porównanie i7 z Lenovo wrzuconego przez autora do i5 wrzuconego przez Dawida:
http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-4510U-vs-Intel-Core-i5-4210H
 

Z tym, że ten i5-4210H z GTX960M jest 500zł droższy, więc musiałbyś być skłonny do niego dorzucić.


Z racji, że w Y50-70 od Dawida i tych Lenovo, które Ty podałeś, procesory są porównywalne to zasadnicza różnica będzie polegała na wydajniejszej grafice.

GTX960M jest jakieś 141% wydajniejszy od 840M i 86% wydajniejszy od R9 M375. Wnioski chyba sam wyciągniesz.

Link to post
Share on other sites

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dell-inspiron-15-5558-i5-5200u-8gb-1tb-gf920m-w8-1-srebrny_1.bhtml

 

ja mam np taki 

 

domowa naprawa na następny dzień po zgłoszeniu,

 

a za resztę kasy za miesiąc  lub dwa kupisz sobie ssd 240 GB.

 

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/acer-aspire-e5-571g-i5-4210u-8gb-2tb-gf840m-w8-1-braz.bhtml

Link to post
Share on other sites

ale przecież 920m nie nadaj się do gier, więc po kija takie coś polecasz?

Lenovo w tym przedziale cenowym jest najlepszym wyborem, to że Ty miałeś raz złe ddoswiadczenia z serwisem, to nie powód, żeby wciskać komuś zdecydowanie słapszego laptopa.

Link to post
Share on other sites

a co gf 840 wiele lepsze? bez przesady w tej cenie to nie ma co porównywać.Nie napisał w co chce grć opcje  840m też jest.


To kup se Lenovo!  powodzenia jak coś ci padnie!


jak raz?! raz nie naprawili i dostałem w gorszym stanie laptopa ,a później jak mi wymienili na nowy to znowu dostałem uszkodzony?!

 

poczytaj opinie o serwisie lenovo... medion.

 

Serwis jest w Niemczech i obejmuje niemiecki rzecznik praw konsumenta walcz jak znasz niemiecki.

Edytowane przez ratmed0000
Link to post
Share on other sites

@@ratmed0000, szkoda, że naciąłeś się na niekompetencję serwisu Lenovo ale to nadal nie zmienia faktu, że to najwydajniejsze laptopy w tej cenie. Od prawie roku jestem posiadaczem taniego jak barszcz Lenovo G510 i widzę bardzo dobrze że musieli na czymś oszczędzić. Wykonanie do najlepszych nie należy ale  Miałem z nim kilka problemów, ale ze wszystkim można sobie poradzić samemu.
Przejrzałem założony przez Ciebie temat i jedyny wniosek jaki mi się nasuwa jest taki, że wcisnęli Ci jakiś wadliwy egzemplarz czyli po prostu miałeś pecha bo jakoś nikt oprócz Ciebie nie narzekał na problemy ze swoim Lenovo.
Skończ już spamować.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...