Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Kto tak opowiada ? Dzieci z wykopu, które w życiu nie przeczytały jednej książki historycznej ?

 

"Patrioci" ze stadionów ?

 

Fani filmów ze Steven'em Seagal'em, dla których ambitna produkcja to Ojciec Mateusz ?

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

"Szklana pułapka 5"

 

Nigdy nie przeboleję, że byłem na tym w kinie. 


 

 

mówią ze to chłam

 

Pierwszy polski film w historii, który dostał nagrodę BAFTA, ale Angole pewnie się nie znają. 


http://aszdziennik.pl/114441,ogloszenie-sprzedazy-ukrainy-na-rosyjskim-serwisie-aukcyjnym-niemiec-plakal-jak-sprzedawal

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jezeli ktos lubi filmy akcji i idzie na Ide to nie ma sie potem co dziwic ze mu sie nie podoba. Ja za takim kinem nie przepadam wiec jezeli go kiedys zobacze to w telewizji, ale nie bede na niego szedl i narzekal ze jest to kolejna "smierc w Wenecji".

Link to post
Share on other sites
Generalnie jak rozmawiam ze znajomymi to mówią ze to chłam jest i w sumie nie oglądałem choć był na C+.

 

Jeżeli ktoś ma cyfrowy polsat to owy film można kupić na VOD. 

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Nie będę się rozpisywał za bardzo ale Idę zaliczyłbym do udanych filmów, troszkę chaotyczne w niektórych miejscach no i ciężko się jakoś wczuć emocjonalnie w ten film. Warte zobaczenia mimo wszystko, może być nudnawy dla niektórych ale da się coś z tego wynieść.

Link to post
Share on other sites

Ja (wstyd się przyznać) dopiero chyba 3 tygodnie temu obejrzałem pierwszy raz Listę Schindlera :)

Teraz patrzę na necie rok produkcji 1993...Jakoś nie było okazji :P

 

Jeśli ktoś chce obejrzeć ciekawy polski film polecam "Dla Ciebie i Ognia" nie ma tam wielkich aktorów a przyznam się filma wciąga i zaskakuje co w polskich produkcjach rzadko się zdarza.

Tylko trzeba spokojnie oglądać żeby dobrze wychwycić różne szczegóły które przyznam się dopiero na końcu filmu układają się w całość.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Teraz patrzę film jest na YT

No zgodzę się , do tego dźwięk też ma pewne mankamenty, ale jak na film za 50 000 to ja bym ich rozgrzeszył.

Sam scenariusz jak dla mnie genialny.

Film mnie zaskoczył tak jak zakończenie Piły gdy oglądałem ją pierwszy raz.

Więc jak dla mnie brawa dla twórców.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Teraz czekasz aż ktoś napisze, że masz rację i nie powinno się takim ludziom wydawać pozwolenia.

Następnie napiszesz, że gościu jednak nie miał pozwolenia na broń, bo bandyci nie używają broni z legalnego źródła, więc broń powinna być bardziej dostępna dla obywateli.

Tym samym chcesz wywołać dyskusję i znowu zapchać kilka stron offtopu. Jednak nic z tego.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

@up no niestety nie wolno bylo na strzelnicy strzelac z AK-47 seriami i strzelalem tylko pojedynczo. Ale odrzut ma i pewnie utrzymac to w jakims rozsadnym skupieniu nie jest prosto. Przed kalachem strzelalem z karabinku sportowego i ciagle mi instruktor korygowal postawe, ze mam zla. Wystarczyl jeden strzal z kalacha, a sam sie ustawilem w prawidlowej pozycji.

A odnosnie pokory to roznie to mozna interpretowac. Naciagnij jakis mocny luk i wystrzel majac zla technike bez ochraniacza na przedramie...

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...