Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

@Verul Po pierwsze... proszę, już nie wciągaj mnie w rozmowę, chciałem się odciąć, bo mówiąc delikatnie nie zgadzam się z tym, co piszesz, a dokładniej uważam to za bzdury (tylko moje zdanie, no offense). Bo wynika z tego tylko tyle, że najlepiej jechać do dżungli.

Ciesze sie tez ze sie przyznales ze nie masz argumentow przeciwko temu co pisalem, a swoje zdanie opierasz na "tak bo tak". Ale naturalnie masz prawo miec takie zdanie. Errarum humanum est.

 

 

Zadam Ci pytanie. Mieszkasz w Polsce? Jeżeli wybierasz odpowiedź TAK, to popatrz... naprawianie za pomocą nauki (czegokolwiek, czy to odpowiedzialności, czy czegoś innego, nie ma znaczenia...) - ludzie tyle uczyli pisania w języku polskim... a Ty nawet nie masz siły wcisnąć "alt'u" + odpowiedniej literki. I co z tą nauką? O kant ... można potłuc. Jeżeli wybierasz odpowiedź NIE - patrząc na Twoją... wiedzę na temat sytuacji w Polsce i język, którym piszesz, chyba jesteś świadom istnienia znaków diakrytycznych. Ale znów... tę naukę o kant.

Skoro czepiasz sie u mnie braku polskich znakow diakrytycznych to moze badz laskaw sam pisac po polsku? Bo napisales "dzungli" podczas gdy powinienes byl napisac "dzunglii". Jak juz z braku logicznych i merytorycznych argumentow zmieniasz temat (manipulacja) i czepiasz sie u mnie nie merytoryki tylko formy (manipulacja) to zadbaj chociaz o to by samemu nie popelniac tego typu bledow. A w sumie to nawet gorszych. Faktycznie, sytuacji gdy nie masz nic konkretnego do napisania, dalsza dyskusja nie ma sensu :)

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Moj blad. Nie zmienia to jednak sensu wypowiedzi i tego, ze w jednym zdaniu dokonal dwukrotnej manipulacji.


Zacytuje jeszcze Banjamina Franklina, bo mialem to zrobic juz wczesniej:

 

 

Ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność.

 

Co do bledow Karola to popelnial inne w innych postach, wiec w sumie na jedno wychodzi.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...