Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Wystarczy mieć zasobniejszy portfel by stwierdzić, że Luxy to gó**o, tak samo jak Krakeny ;)

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Kupił to kupił, niech mu służą, to są JEGO pieniądze i JEGO ciężka praca/zbieranie.

Link to post
Share on other sites

Ee tam, wygodne słuchawki, dobrze zrobione, głośno grają i mają dobry mikrofon, do tego przebajerzony rejzer i można brać. Dobre w odbiorze słuchawki, miałem na głowie i nie napiszę że to szrot i się do śmietnika nadaje, bo tak nie jest.

Szczególnie dobrze się na nich słucha muzyki rodem z Energy 2000, bas jest bardzo przyjemny.

Edytowane przez mejor
Link to post
Share on other sites

Trochę rozmowa bez sensu, ja kupuje masę przepłaconych rzeczy. Ostatni zakup to ponad 10k na dwa komputery których wnętrzności kosztują 2 tysiące, tez mogę napisać "polecam", znajdzie się zapewne parę osób które się ze mną zgodzą. Każdy ma inne wymagania względem swoich zakupów, nie zawsze jest to wydajność, opłacalność, często przywiązanie do marki, wygląd bądź jakiś głupi drobiazg czy funkcja której próżno szukać u innych.

 

(To bardzo ogólne, nie tyczy się tylko i wyłącznie słuchawek)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Słuchawki to coś co można dość łatwo zrecenzować. Jakość wykonania, jakość dźwięku. W obu sytuacjach tańsze sennki PC320 zjadają tego razera na śniadanie. Można od biedy wejść na listę polecanych słuchawek i brać to co się komu podoba. Razer gra jak dowolny chińczyk za 30 złotych i JEST złym wyborem. Gdzie tu analogia do polecania mikrofonu za 10 złotych czy imaca... nie wiem. Ale przyjmuję do wiadomości. Znaczek razera na zielonej, pobrokułowej kupie czyni ją świetnym zakupem bo przecież liczy się sentyment do marki. A i muchy konsumujące tę kupę mają prawo do szczęścia i zadowolenia i brutalnym i nieczułym jest gó**o zwać gównem. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Razer gra jak dowolny chińczyk za 30 złotych

 

To zdanie jest bardzo przesadzone. 

 

 

Gdzie tu analogia

 

 

 

 

(To bardzo ogólne, nie tyczy się tylko i wyłącznie słuchawek)

 

 

 

 

 

Nigdy nie dokonałeś nierozsądnego zakupu?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

HD201 kosztujące niecałe 80 złotych mają lepszą rozdzielczość, scenę, dużo więcej detali i jakkolwiek słyszalny środek i górę pasma. Razer zalewa całość sztucznie podbitym basem, jeśli chodzi o odsłuch muzyki to nadaje się do tego tak jak podobnie wyceniony opel calibra. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Razer zalewa całość sztucznie podbitym basem,

 

Rozumiem Twój punkt widzenia ale są osoby którym to na rękę. Wiem ze 99% osób ceni sobie naturalny dźwięk ale jest jeszcze reszta.. Beats By Dre, słuchawki za tysiąc w których nie słychać wokalu, a jednak sprzedają się, nie sa najlepszej w swojej senie ale może ktoś tak lubi. 

 

Nie mowie aby wszystko jak leci do polecanych ale bez przesady. 

Link to post
Share on other sites

 

 

jeśli chodzi o odsłuch muzyki to nadaje się do tego tak jak podobnie wyceniony opel calibra. 

 

http://reactiongifs.me/wp-content/uploads/2013/07/mr_chang_senor_chang_laugh_spits_milk.gif 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Wymieniłem PC320

 

 

Pochwaliłem się już w marcu
 

 

W marcu nie wspominałeś o posiadaniu PC320 jedynie o poszukiwaniu słuchawek do 300 złotych... Tak bardzo Ci się wtedy 320tki nie podobały? Czy gadasz tylko po to żeby bronić swojego kiepskiego wyboru (dokonanego mimo tego że odradzano Ci sprzęt "dla graczy")? Chryste co za ludzie. Czekam jeszcze tylko aż przypełznie ktoś na tyle durny żeby użyć argumentu że one są 7.1 kanałowe. 

 

 

A co do gadki o tym że może 1% ludzi lubi "coś innego". You don't wanna go there... Koprofilia też ma wąskie grono zapalonych entuzjastów. Nie znaczy to że polecę to każdemu bo może akurat mu się spodoba.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Należy też pamiętać, że niektórym słoń nadepnął na ucho, inni to słuchacze muzyki remizowej, jeszcze inni to audiofile spod znaku Manieczki, a są też tacy którzy jakość słuchawek oceniają współmiernie do siły oddziaływania ich reklamy. Każda z tych osób ma prawo do wyrażenia własnego zdania (o zgrozo), ale to nie zmienia faktu, że słuchawki razera, podobnie jak wszelakie fatality, znakomita większość creativów, wszelakie cuda 5.1, 7.1 (...), to zwykłe badziewie. 

Niektórzy się w badziewiu lubują, wszak dresy na placu dziesięciolecia też miały wielu amatorów, ku zadowoleniu sprzedających je rumunów, jednak mimo tego, nie uważam żeby były one jakościową odzieżą dlatego, że komuś się spodobały.

...shots fired, a miałem się nie wypowiadać :x

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...