Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Źle że masz "datatadata" To nie chodzi o to, czy będzie mi smutno jak ktoś mnie obrazi. Tu chodzi o szacunek do kogoś po drugiej stronie ekranu. Raz może to być zmęczony życiem, schorowany 40 latek któremu ujebało nogi na budowie a ma na utrzymaniu trójkę dzieci, raz głupi 15 latek dla którego największym osiągnięciem w życiu według niego jest wypicie 5 piw które kupił za kasę rodziców. Moim zdaniem zawsze trzeba być na tyle kulturalny, na ile się potrafi, i na ile się potrafi zachować spokój. Ty jak widać nie potrafisz za dużo w tej kwestii. Widzę jak się wypowiadasz to mam przed czołem obraz jakiegoś psychicznie chorego, cieszącego się gołego człowieka, który właśnie śmiejąc się przywiązuje sobie kamień do nóg i skacze do głębokiego morza. Nie chcę się tutaj wymądrzać, bo ludzie którzy te forum odwiedzają są mądrzejsi życiowo, mówię Ci, co myślę.

 

To mało myślisz powiem ci, piszesz o kulturalności a porównujesz mnie do psychicznie chorego gołego człowieka, który skacze z radości hmm

Staram się pisać na tyle kulturalnie na ile pozwala kodeks "Trollingu" xD no ale twoje to już przegięcie ;D

Link to post
Share on other sites

Nie poddawaj się sid   :)

 

 

Ragnar, przelałem jedynie co ja widzę oczyma wyobraźni kiedy czytam Twoje wypowiedzi, to nie porównanie :)

Właśnie przez te emotikony mam taki obraz. Kiepski trolling. Ludzie Ci cisną, a Ty, raz mówiąc wg siebie poważnie raz nie, za każdym razem dodajesz tą bardzo ucieszoną mordę.

Edytowane przez BumCykCyk
Link to post
Share on other sites

O ja ... xD odebrałeś mi chęć dalszego pisania bo zapatrzyłem się na ten piękny samolocik z lego :D

edytuj zdjęcie i wymaż szybko dane kolegi z którym rozmawiasz to taka rada :P od trola

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...