Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

@up Ty i te Twoje życiowe porady. @mst dobrze prawi, idź zawyżyć średnią wieku na forum. Wszyscy na tym skorzystają. A te statusy i blokady to możesz "shove it up your :x " .

Edytowane przez sajmon154
Link to post
Share on other sites

Skorzystali by najbardziej jakby przedstawiciel ala "rentgen portfeli" opuścił forum nikt nie lubi gdy się ludziom w życiu szpera. Uważasz że pracujesz ciężej od innych, że jesteś tak bardzo zapracowanym człowiekiem a potem w dziale "Co ostatnio kupiliście" tylko widać twój ból du*y ?

Czepiasz się ludzi o pirackie gry/programy/oprogramowanie a pewnikiem sam masz wszystko z neta zerżnięte, widzę że nie tylko mnie próbujesz wkurzyć, niestety nie uda ci się ;)

Mogę sobie kupić co mi się podoba, może być to nawet dmuchana lala, nie masz prawa się do tego wcinać. Dlaczego innym nie wypominasz jak Audi wstawiają na forum ? przecież z twoim zaangażowaniem w pracę pewnikiem już Jaguarem jeździsz. Idź irytuj ludzi gdzie indziej, nie chcą znów dostać bana przez twoją nędzną osóbkę 


Jeśli będzie finansowo niezależny i nie będzie mieszkał z Rodzicami, tak. 

 

Nawet jakby np. był na studiach to też przecież nikt mu nie pomoże, albo zepnie poślady i weźmie się do roboty, albo wyleci na zbity pysk, nie ma zmiłuj 

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Zależy, czasem rodzice a czasem sam musi zarobić, zresztą jeszcze nie tak dawno na rynku w Grudziądzu widziałem chłopaka co w pewnym sensie żebrał na studia. Więc na przykładzie tego mogę stwierdzić że nie wszyscy mają tak "luksusowo" imo gość mógł gdzieś pracować a nie robić z siebie żebraka - ale to takie moje prywatne spostrzeżenie 

Link to post
Share on other sites
Czesiu ledwie złożył papiery na uczelnię wyższą i już pozjadał wszystkie rozumy. Jaki ten nasz system edukacji prędki i dogłębny

 

Tyle że ja już mam własne zaplecze finansowe i tu jest różnica ;)

Oczywiście bez czyjeś pomocy się nie obeszło i to osoby z forum ;) ale już nie utrzymuję z nią kontaktu 

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Ragnar, żebyś ty cokolwiek wiedział na temat tego co ja oddałem a co zostało mi zabrane za moją prace i wysiłek jaki w to włożyłem. 
Czepiać się mogę o wszystko, taka moja praca. 

jaguara mam, w ogrodzie, na łańcuchu, dziennie spala/pochłania 5 kilogramów mięsiwa i ma futro 8-)

Wrócę za 2-3 godziny, poczytam co tam mądrego miałeś do powiedzenia, może moje życie się diametralnie odmieni, tymczasem jade do Auchan'a.

Edytowane przez sajmon154
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli... równowartość miesięcznych rachunków w średniej wielkości domu jednorodzinnym? Wow. No to pozazdrościć takiego zaplecza, można szaleć...

 

Akurat temat jest dość ważny, a robisz sobie teraz jaja ... . Dostałeś "rangę" to chociaż udawaj że jesteś jej godny. Piszesz jakieś bzdety robisz sobie kabaret, potem uważasz że to śmieszne, no niestety nie jest ;)

Tak może jeszcze mi dopiszesz rodzinę na utrzymaniu ... . 

Sam roznosiłem ulotki, kosiłem trawę itp ale nigdy nie porwałem się na stwierdzenie ze jestem niezależny finansowo.

 

No tutaj racja, całkowicie się faktycznie nie da nie w tak początkowej fazie. ale w dużej mierze można zmniejszyć ten wkład finansowy z zewn. 

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

 

 

Akurat temat jest dość ważny, a robisz sobie teraz jaja

 

Nie robi sobie jaj, fakt ze kupiłeś sobie GPU za własnie pieniądze nie świadczy to Twojej dojrzałości, niezależności. Nikt z nas nie wymienia co kupił za swoje (uwierz ze Twoje GPU, nawet 10 sztuk nie robi wrażenia), przecież to śmieszne.   

Link to post
Share on other sites

To w takim razie czym się różnię od dzieciaka co taką kartę dostanie, a od takiego co na nią zarobi ? ;)


 

 

Twojej dojrzałości

 

Dojrzałość trzeba mieć psychiczną a nie wiekową ;) bo można i mieć z 50 lat a być nadal dzieciakiem 

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

 

 

bo można i mieć z 50 lat a być nadal dzieciakiem 

 

Mam wielką nadzieję, że tak będzie w moim przypadku. Osoby, które na siłę starają się dorosnąć nie wiedzą, w co się pakują. 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Można być przecież w głębi dzieckiem, bądź co bądź w każdym człowieku się ono kryje, chodziło mi bardziej o dziecinność w sensie negatywnym. chodzi mi o zachowanie takiej osoby, naiwność, głupota, ciągła "pępowina" no tego typu sprawy 

Link to post
Share on other sites

 

 

To w takim razie czym się różnię od dzieciaka co taką kartę dostanie

W dużej mierze niczym. Bardzo się chwali, że pewnie zmywałeś kufle przez wakacje, żeby zarobić sobie na przedmiot marzeń, ale patrząc na to co kupiłeś (kartę graficzną), można bardzo łatwo wywnioskować, że masz w domu ciepełko, jedzonko i ubranka zapewnione przez kogoś innego - bo inaczej miał byś kompletnie inne priorytety dla zarobionych pieniędzy niż wywalenie ich na Radeona.
Więc nie mydl nam tu oczu o dojrzałości i niezależności finansowej, jeśli zamiast butów i czynszu opłacasz sobie rozrywkę ;)
 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...