Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Nie ma problemu, przynajmniej jeżeli o mnie chodzi :)

Zobaczymy jak sie bede pytał Wojtka o to :) Najpeirw skoncze recke myszki MC-910, potem moze jakies newsy dla rozkręcenia się i wtedy mail do redakcji w sprawie testu coolera/ów :P

Sam kombinuję od jakiegoś czasu coolery do testu na główną i nie ma nic. ;)

Link to post
Share on other sites

Nie ma problemu, przynajmniej jeżeli o mnie chodzi :)

Zobaczymy jak sie bede pytał Wojtka o to :) Najpeirw skoncze recke myszki MC-910, potem moze jakies newsy dla rozkręcenia się i wtedy mail do redakcji w sprawie testu coolera/ów :)

Sam kombinuję od jakiegoś czasu coolery do testu na główną i nie ma nic. :P

Jakby Ci sie udalo robic jakis test coolerków to nie zaponij zalatwic Eclipse II ;)

Link to post
Share on other sites

Nie chcę części - mam listę 20 :P

A co za problem załatwić część, przetestować, potem pozałatwiać kolejne :)

 

Musisz mieć przed sobą 20 naraz, żeby im zrobić zdjęcie grupowe, czy może ułożysz z nich 10m wieżę :):P;):)

Link to post
Share on other sites

na dzień obecny nie ma porządnej konstrukcji z tym chipem(DVI na śledziu zagradza powietrzu).

;)

Większość konstrukcji nie wywala całości gorąca na zewnątrz, leci ono w obie strony, a ze strony śledzia jest sporo luzu :P

Link to post
Share on other sites

GF jest trochę lepszy, ale naprawdę nikt z tego forum nie potrafi siebie postawić w mojej sytuacji. Ja nie zarabiam, i dla mnie skołowanie np. 300zł więcej jest niemożliwe. Jak gdzieś napisałem czasami czegoś bardzo chcę, ale nie mogę tego mieć i muszę mieć coś gorszego. Tak jest i teraz, gdybym był Amerykaninem i mieszkałbym tam, to pewnie już bym miał HD5970 i i9 na pokładzie. No ale mieszkam w Polsce jestem Polakiem i nic nie mogę zrobić, no chyba tylko patrzeć ja PO dąży do upadku tego kraju i demokracji i jak nasza gospodarka i złotówka spada każdego dnia w dół.

Link to post
Share on other sites

No i przeciez prawie zwalczyli kryzys. Szkoda, że peo dąży do jego pogłębienia. Po Euro bedzie rozbiór POlski, przez PO oczywiście. Ale PIS nas uratuje, będzie protestować niczym Rejtan. Viva la PiS

Jeśli to nie jest sarkazm, to czas poszukać innego forum... ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...