Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Zadałem zwykłe pytanie

Bardzo zwykłe. Takie zwykłe jak to:

Panie premierze:? Ile dzisiaj zadłużenia wygenerował pana rząd?

 

Z góry narzucasz odpowiedź, nie staraj się być mądrzejszy tam, gdzie tobie nie wychodzi ;)

 

Poza tym, nie mam serca iść do lekarza za twoje podatki (tak naprawdę, to są ludzie, którzy bardziej potrzebują lekarza, a nie mam serca lekarzom zawracać du*y bez potrzeby), bo przecież ja jestem z gimnazjum i z pracą nigdy nie miałem styczności :D

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Założenia hipotetyczne:

 

Diabeł na pewno nikogo nie opętuje. Załóżmy, że zobaczysz jakieś ostre opętanie na żywo czy w TV. Pierwsze co robisz, to zwracasz się do boga, o ile jesteś wierzący. Następnie przychodzi kapłan i odprawia swój cyrk wyganiając złego demona. Czy o to chodzi Panu Ciemności aby powodować akcje mające na celu zbliżenie do boga? Zauważ jakie to nadmuchane i często eksploatowane przez kościół i co gorsza, ludzie się tego boją. Działanie na własną szkodę? Nie wydaje mi się.

 

Mi osobiście radzono abym się udał na mszę przeprowadzaną przez egzorcystę.

Coraz bardziej się zastanawiam nad tym wszystkim. Co z dokumentami gdzie dzieją się takie cyrki jak mowa w dziwnych językach, zmiana tonów głosu, ogromna siła jaką dysponuje osoba opętana? Nie wygląda to na udawane, czy kupione.

Udałes się na taką mszę? Ciekaw jestem jak mocnych wrażeń może dostarczyć.

 

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

To nie ja napisałem

Z mojej strony koniec dyskusji.

 

i daję wypisuję swoje wypociny.

 

Mulator, lecz się na nogi, bo na głowę

 

Za późno.

  :->

 

@Salem

A ile to jest dowodów wszelakich objawień, które są dowodem na istnienie Boga, a są ateiści? Dopóki część ludzi (w tym wypadku i ja) sama nie zobaczy, to nie uwierzy, dodatkowo nie każdy musi wierzyć w każde rzekomo udokumentowane zjawiska.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Widzę, że zniknęły powiadomienia, że ktoś zedytował post. Szkoda. Fakt, czasem wyglądało to dziwnie, ale obecny stan rzeczy prowadzi do nabijania postów, bo po co edytować poprzedni post, skoro i tak większość tego nie zauważy.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

 

 

ma przynajmniej dobrze opanowaną daną grupę zagadnień, a dobry we wszystkim, to dobry w niczym, a na dodatek im więcej wiedzy ogólnej starasz sobie/komuś wepchnąć do głowy, to więcej z niej wypada, a nie zostaje.

Człowieku niskich lotów i ambicji, zamilcz bo Twoje braki, już nie tylko w edukacji ale i rozumowaniu są tak uwypuklone, że osoba po liceum śmieje się z ciebie w głos.
Z kim byś tu w dyskusję nie wszedł, to ją momentalnie przegrywasz, a najdoskonalszym tego dowodem jest fakt, że nawet nie jesteś tego świadom.

Z mojej strony również koniec dyskusji, bo nie ma z kim i o czym.

--
Mulatorze, kiedy jakieś fotki dziewięćsetde?
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...