Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Witajcie

Jestem tu nowy , składam nowy komputer i szukam porady...

Mój sprzęt ma już ponad 6 lat , więc nadszedł czas na zmianę...

Chcę kupić komputer na następne 5 lub więcej lat...sprzętu chcę używać do obslugi 2-3 monitorów na których bedę grał w pokera na 2-3 stronach (wiele stołów) , przegladał internet i oglądał jakiś film ...czasami wszystko jednocześnie. Ogólnie nie grywam w gry , a jeżeli to rzadko.

Chcę wybrać pomiędzy i7 3770K a i7 3820 ... co bedzie lepsze , głównie chodzi przyszłościowo , nie zamierzam nic podkręcać...

 

-jeżeli druga opcja to płyta Asus P9X79 Deluxe (proszę o opinie i alternatywy-do tej ceny)

 

-pamięć 2x8 czy 4x4 ? (Corsair Dominator Platinum - G.Skill Ripjawsz-Kingston Hyper X Predator ?)

 

-chłodzenie Thermaltake SilverArrow SB-E Extreme (proszę o opinie i alternatywy)

 

-uparłem się na obudowę Thermalike Level 10GT (proszę o opinie i ewentualnie alternatywy)

 

-Gigabite GTX 670 2 GB (proszę o opinie i alternatywy)

 

-Zasilacz Corsair HX 750 v 2 (proszę o opinie i alternatywy)

 

Wiem że to wszystko jest za mocne na moje potrzeby ale chcem mieć spokój na wiele lat...

Proszę o poważne potrzktowanie mojej prośby.

Na stałe mieszkam w UK

Pozdrawiam i dziękuje

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Kiedyś jeszcze na komunię były komputery a wcześniej rowery :P, jeszcze co bogatsi kupowali quady/crossy... Widać jak rynek wpływa na komunię(kolejny pretekst by dziecko domagało się prezentu zgodnego z "modą").

Edit: PS: @up Widziałem w telewizji program o nastolatce która zażyczyła sobie operacji powiększania piersi a matka jeszcze się za nią wstawiła u plastyka :P.

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

Tutaj w Anglii, wszystkie ku rwy na telefonach/ w pracy/ w samochodach i w domu......ja nie wiem, co jest takiego na tych telefonach ze musza uzywac 24/7/ facebooki i inne kutwa bzdety, i opisują swój życiorys typu "ide sie myc" i 20 lajkow no kutwa.....śmigam gablota i każda kutwa młoda pizga na tym telefonie....ręce opadają, lać w mordę i patrzeć czy równo puchnie

Link to post
Share on other sites

Problem nie w tablecie tylko w rodzicach.

Moja córka ma ipada. Zainstalowalem tam typowe aplikacje dla dzieci plus kilka awaryjnych bajek. Tablet to uzupełnienie klocków, kredek, farb itp. Dzięki niemu moja córka przed 2 rokiem imiała liczyć i rozpoznywać literki.

 

Natomiast zgadzam się z opinią że to źle jak dziecko bawi się tylko wirtualnie. Wyrosną z tego typowe gimbazy...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...