Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Najlepsze jest to, że kiedyś się SPIERDZIAŁ. Myślałem, że to jakiś żart, ale patrze na niego - niestety nie -  macha sobie kartką przed nosem próbując rozproszyć otaczający go smród. Takiego bąka nigdy nie czułem.

Pewnie jeb*ło starym kebabem :P

 

No ja wczoraj zepsułem znajomość z dwiema dziewczynami.

Jak były ładne to warto :menda: (wiem świnia ze mnie %-)) Podejdź i normalnie je przeproś, ja często coś głupie odwalam i potem muszę ludzi przepraszać, więc mam już wprawę... 

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Człek się uczy na błędach całe swoje życie.

 

Pierwsza jest na mnie BARDZO wkurwiona bo został poruszony temat seksu. I ona odparła, że pierwszy raz chce mieć dopiero po ślubie. No to jej delikatnie wytłumaczyłem, że jak to będzie? Będzie go kochać ale w łóżku będzie fajtłapa to będzie z nim dalej i nie będą uprawiać seksu czy jednak lepiej by ożeniła się z gościem z którym dobrze się czuję na co dzień i w czasie stosunku? Coś takiego jej napisałem.

 

Druga za to strzeliła MEGA focha bo podsumowałem jej przyjaciela, że ma ją w du**e od trzech lat. No ludzie pisała, że od trzech lat z nim nie gada i to tak nagle się stało. To sobie myślę, że pewnie ma jej dosyć i ją olał. Jakie było moje zdziwienie gdy się okazało, że on od trzech lat nie żyje. No kurna. Wiedziałbym to bym nie poruszał tej kwestii.

 

Mam nauczkę na przyszłość i z kobietami nigdy nie da się dogadać. Eff kiedyś dał mi niezłą radę życiową i czas chyba w końcu jej posłuchać. Mianowicie jestem w wieku takim, ze teraz mi du*y w głowie. Lepiej by było jakbym zajął się nauką, znalazł hobby życiowe i zaczął spełniać swoje marzenia i cele życiowe krótko oraz długo terminowe.

 

Ogólnie to z obydwiema dobrze się rozmawiało ale teraz tak patrzeć na trzeźwo to nie widzę sensu ich przepraszać.

 

@UP: Mam do jednej jechać 120km by ją przeprosić, a do drugiej 480km  :co:  :co:

Link to post
Share on other sites

Druga za to strzeliła MEGA focha bo podsumowałem jej przyjaciela, że ma ją w du**e od trzech lat. No ludzie pisała, że od trzech lat z nim nie gada i to tak nagle się stało. To sobie myślę, że pewnie ma jej dosyć i ją olał. Jakie było moje zdziwienie gdy się okazało, że on od trzech lat nie żyje. No kurna. Wiedziałbym to bym nie poruszał tej kwestii.

Napisałeś jej, że ten przyjaciel ma ją w du**e?  Jeśli tak to niezła beka była! :hahaha:

Pogniewał się na śmierć i nastała grobowa cisza.

 

Jeśli są to takie e-koleżanki (sądząc po odległościach)  to nie wiem, czym się tak przejmujesz.

Link to post
Share on other sites

Z pierwszą spaliłeś nic nie wyjdzie u dziewczyn z tymi tematami (aczkolwiek zależy od dziewczyny) trzeba delikatnie jak z Ogniem  w składzie termitu.

Drugą przeproś i powiedz jej co i jak, o tym że nie wiedziałeś że koleś nie żyje i o tym że skoro gość się nie odzywał to chciałeś ją "Chronić" przed takimi typami którzy odzywają się kiedy potrzeba i nie myślą na serio o przyjaźni/związku.



@Sid Tak istnieje nazywa się T92 i jest ciut drogi ale cholernie skuteczny

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

apisałeś jej, że ten przyjaciel ma ją w du**e?  Jeśli tak to niezła beka była! :hahaha:

Pogniewał się na śmierć i nastała grobowa cisza.

 

Jeśli są to takie e-koleżanki (sądząc po odległościach)  to nie wiem, czym się tak przejmujesz.

Co ty. Nie powiedziałem jej tego wprost.

 

A jest taki łuk którym można kogoś zastrzelić ze 120km? Bo mi tu pewien pomysł chodzi po głowie...

Chyba nawet wiem co to za pomysł i bardzo mi się podoba :D

 

Z pierwszą spaliłeś nic nie wyjdzie u dziewczyn z tymi tematami (aczkolwiek zależy od dziewczyny) trzeba delikatnie jak z Ogniem  w składzie termitu.

Drugą przeproś i powiedz jej co i jak, o tym że nie wiedziałeś że koleś nie żyje i o tym że skoro gość się nie odzywał to chciałeś ją "Chronić" przed takimi typami którzy odzywają się kiedy potrzeba i nie myślą na serio o przyjaźni/związku.

 

@Sid Tak istnieje nazywa się T92 i jest ciut drogi ale cholernie skuteczny

 

Tą drugą już przepraszałem i mówiłem jej, ze nie wiedziałem o tym. Kobiety to są uparte.

 

I takie na zakąskę. Ta pierwsza to podała numer gg mojemu staremu znajomemu (byłemu zresztą). On jej się podoba itp itd. Problem w tym, że udało się mu zrobić mnie z deka w ****a. Ta cała w skowronkach i nawet na gg zablokowała.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

To tą drugą przeproś z naciskiem o to, że się martwiłeś o nią ale też nie sugeruj że jesteś mądrzejszy od niej zagraj takiego dobrego kolegę(Jeszcze zależy czy warta).

Drugą olej wątpię aby była aż tak tego warta, lecz ty sam ciut za ostro z tym tematem wyskoczyłeś.

Pewnie w Niemczech jeszcze mają powojenne Haubice a skoro nie są zarejestrowane to zapewne jeszcze by wystrzeliły z przygranicznej miejscowości... tylko trzeba całe jej mieszkanie ewakuować by sama została i bach po sprawie.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Jakie rozterki. Ja się z tego śmieję jakie one głupie są. Wczoraj był dołek ale już przeszło. Zrozumiałem, że one nie są warte nawet złamanego grosza. Więc co sobie będę nimi głowę zawracał.

Link to post
Share on other sites

Człek się uczy na błędach całe swoje życie.

 

Pierwsza jest na mnie BARDZO w****iona bo został poruszony temat seksu. I ona odparła, że pierwszy raz chce mieć dopiero po ślubie. No to jej delikatnie wytłumaczyłem, że jak to będzie? Będzie go kochać ale w łóżku będzie fajtłapa to będzie z nim dalej i nie będą uprawiać seksu czy jednak lepiej by ożeniła się z gościem z którym dobrze się czuję na co dzień i w czasie stosunku? Coś takiego jej napisałem.

Tu miałeś wiele racji i nie wiem czy jest sens przepraszać za swoją opinię, jeśli Ci na niej zależy to licz się z tym, że możesz się męczyć. No i kobiety takie są, jak coś nie po ich myśli to foch - najprostsza metoda :) Ach ten wpływ kościoła na kawałek błony..

 

Co do drugiej to jak koledzy wyżej, wypada przeprosić.

 

Czasem ktoś z pozoru nie warty grosza, tylko udaje :)

Link to post
Share on other sites

Ale ja pisałem, że tą drugą już przepraszałem ale focha ma nadal.

Sorrki nie zauważyłem. Więc zapytaj wprost czy chce gadać czy nie (dodając że Ty lubisz gadać), jak to drugie to nie ma co się narzucać.

 

btw podryw przez neta to najtrudniejsza forma :menda:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...