Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

@Qpers

 

Może chociaż Ty masz musztardę :):(

 

Ostatnią łyżeczkę zużyłem do zamontowania mojego Thermaltake V1 :D

 

Teraz czekam do zimy, żeby pobić rekord E8400 na BenchIt.

 

EDYCJA:

Kolejny genialny komentarz pod komputerem z 11 tysiącami procesorów (a właściwie odpowiedzi):

http://technowinki.onet.pl/1,236,11,623 ... forum.html

Link to post
Share on other sites

On już zbiera siły na USB9 :):D może LC teraz redakcja wstawi?? :D

 

EDIT:

 

runio to... user który wygrał USB4.. tyle że nikt nigdy o nim nie słyszał ani go nie znał.. Wpadł, założył konto i bach, wgrał nowego kompa.. Co było baardzo mocno podejrzane. Przez kilka miesięcy w ogóle nie zajrzał na forum. Nawet w jego profilu nadal są hasła nawołujące do głosowania na niego :P po prostu założył konto (pewnie nie jedno) by wygrać i potem zniknął :?::(

Link to post
Share on other sites

@Daro

może i trafnie, ale w myśl Regulaminu postanowiłem nie jechać po bandzie i nie wybluzgać go do reszty...choć IMO zasłużył...

do SB nie chce mi się zaglądać, ale jak był tam MJ i dyskusja na ten temat to się mogę domyślać jakie teksty tam leciały :(

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ostatnio wygarnąłem jedną pięćsetkę i terabajcik ale muszę dokupić jeszcze jedną pięćsetkę :wariat: a jak nie to robie zwrota i biore co innego 2x 500GB.

 

Dubel... :D:rotfl::hahaha:(jak by to było pierwszy raz...) :hahaha::)

 

Nie jest żle, dostałem info z KT że przyjmą F3 500GB na zwrot pod warunkiem że kupię u nich barke 2x [sT3500418AS] http://img383.imageshack.us/img383/5712/yahoo.gif więc Młody będzie miał na OS'a to samo co ja.

 

Link to post
Share on other sites

Przedłużyli mi bana do 15 grudnia... myślałem, że Wanie22 odkryli :hahaha:

 

Ale jednak to za to_ja_musiałem...

 

A może za to konto co kiedyś z niego się przedstawiłem: To Ja, sevae :hahaha:

 

 

Tylko ja żadnych dodatkowych umów nie miałem... i co znaczy "za zakładanie fikcyjnych kont w czasie bana" :) To poza banem można :wariat::rotfl:

 

EDIT: chyba na TOR'a się przerzucę...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...