Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

dlatego czytac ze zrozumieniem

nie masz zadnego swojego zdjecia ?

no właśnie nie doczytałeś.. Miałem na myśli to, że nie mamy avatara przedstawiającego nasze twarze, prawdziwe fotografie.

 

no to sorry ze robisz sobie zdjecia ( robia inni Tobie, z Toba ) tylko do szyji...

Link to post
Share on other sites

W ramach sprostowania póki jeszcze mogę, za ten post:

 

http://www.benchmark.pl/phpBB3/viewtopic.php?p=77608#p77608

 

Nie życzę nikomu śmierci, nie miałem na myśli żadnego moderatora, nikomu nie chciałem grozić i jeżeli ktoś się poczuł przez to urażony serdecznie go przepraszam. Ostatnio robię różne dziwne rzeczy, nie tylko na forum ale też i w szkole. Dzisiaj mam wyjątkowo zły dzień (1 ze sprawdzianu z historii), a w dodatku zostałem jeszcze wyprowadzony z równowagi...

 

Nie wiem co jeszcze mogę zrobić, nie uchylam się przed karą, ale teksty o prokuraturze i blokowaniu całego konta to chyba lekka przesada.

 

Zacytuję tutaj jednego forumowicza:

trzeba poczekać ze 3 lata aż misiaelowi dojrzewanie minie

Nie zasłaniam się tym, po prostu kilka okoliczności złożyło się w całość i pod wpływem chwili powstał tamten post.

 

Jeszcze raz serdecznie przepraszam :oops:

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

Gratuluję toku rozumowania 3-latka. "Ja nie chciałem i pseplasam ze zle zlobilem". Skoro nie chciałeś to było nie pisać. IMO post jest jednoznaczny. Uwierz mi - nie tylko ty masz problemy i podejrzewam że niektórzy mają sporo gorsze, ale jakoś nic nie robią głupiego. Poraz kolejny pojawia się sytuacja - miałeś okazję nie zrobić czegoś głupiego ale jednak to zrobiłeś. W dodatku w świetle prawa łamiąc zasady kodeksu karnego.

Link to post
Share on other sites

gdybym chcial zrobic to co napisales to moze chwycil bym sie tego : " Twoja stara jest pedalem " ..

 

A tak tylko chcialem zaznaczyc jak bardzo debilne stwierdzenie napisales...

 

Jak pisalem wczesniej.. wez ekierke zmien.. albo z domu wyjdz... ulzyj sobie.. odpusc troche.. badz szczesliwy.. daj pogadac/posmiac sie/powyzywac/ponasmiewac... nikomu sie krzywda nie stanie ...

Link to post
Share on other sites

pasuje do kazdej wypowiedzi tylko zalezy skad patrzysz...

 

jak tam siedzicie i debilnie wycinacie posty to sie nie dziwcie ze ktos ma was za palantow i pisze ze nimi jestescie..

 

szkoda redakcji ze dali wam troche wladzy a jednak wasze raczki nie sa odpowiedznie ...

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

no wlasnie o tym mowie..

 

miejcie wiecej luzu bo jesli mi piszesz ze za stosowanie sie do wolnosci wypowiedzi dostaje sie bany to powodzenia ...

 

robicie sie i chyba czujecie sie za stare dewotki bo w sumie tak to wyglada ;)..

 

poza tym staly ban.. prosze Cie... zawsze mozna inne konto zalozyc..

 

jak nie chcesz zeby ktos Ci powiedzial : jestes palantem - nie wychodz z domu, nie czytaj postow, nie badz palantem :)

Link to post
Share on other sites

wystarczy wyciagnac prosty wniosek : podpis kubaka.. a ze innych poszlak nie ma wiec za prawdziwa trzeba przyjac ta ...

 

 

ale ida twoim rozumowaniem..

 

ostatnim czasu zdarzylo mi sie rozmawiac z debilem.. nie pierwszy raz z nim rozmawialem aczkolwiek za kazdym razem jego glupota coraz bardziej i bardziej mnie zadziwiala.. od momentu poznania tego "czlowieka" jestem za eutanazaja na zyczenie osob dotknietych glupota bliznich...

 

od samego poczatku nie rozumialem czemu ten osobik dostal kolor zielony jako sztandarowy ale dzisiaj chyba ,mnie olsnilo.. dla rownowagi.. co by glupich bylo tyle samo co nieglupich...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...