Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Wreszcie ktoś wkleił jakiś dobry obrazek... Grałem dzisiaj i w ogóle w Betę C2-ki i powiem, że jest fajnie. Na 460 chodzi na maxed :) przy 55 fps. spadki tylko do 47. Gra bardzo ładna i przyjemna, zwłaszcza multi. Szkoda, że nie mam jak odłozyć kasy na nią... Giwery czekają na poskładanie, a przynajmniej to AUG, a jeszcze oporządzenie i kuleczki excel'a muszę kupić :)

 

No i ogólnie ostatnio motywacja mi opadła, ale szkoda tego pisać forum, bo żal mi was tu męczyć moimi bzdetami.

 

I we wrocku chaos komunikacyjny, bo od razu zaczęli naraz remontować 3 torowiska... Dla T minusa, super skody 19T, które są stare jak kapcie mojej babci i kosztowały po 8 mln zł za sztukę. Obecnie na zajezdni są tylko 2 nowe wagony. Reszta dostaw ruszy dopiero w maju. Jakby po prostu nie mogli u mnie wybudować pętli zamiast jakiejś głupiej krańcówki... Jeździłyby jednokierunki w dodatku dużo tańsze, ale lepiej komplikować bardziej. Taka protramwajowa polityka Dutkiewiczogradu jakby ktoś chciał wiedzieć... No i ciekawostka :D T minus ma jechać po jednym torowisku, które wybudowano w 1949 r :) Nawet nie wyremontowano, stacje przekaźnikowe cały czas padają. I nic się nie remontuje i nawet motorowi dalej biegają za wajchą, bo automatycznych zwrotnic nie ma :) Nawet szyn we wrocławiu się nie szlifuje, bo szlifiarka jest obecnie zabytkiem i się jej już nie uzywa. Fajnie co ? :)

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko bo kumpela miala taką sytuacje w szkole że narastał skurcz wszystkich mieśni jej organizmu. Musiała zadzwonić po pogotowi dali zastrzyk i po kłopocie powiedzieli że to od wysilku. Nie ma szans jak nie mogła wytrzymać a skurcz potęgował jacieee

co o tym myślicie

Link to post
Share on other sites

Jadę po 15 po kuleczki, pas nośny i nowe gogle F*CK YEAH!

 

AUG przeszedł gruntowne oględziny i może być nadal używany.

 

Do kałacha mam nowy magazynek, wygląda jak ten od AK47 tyle, że to wersja na 15 naboi(do ostrego) i mieści ok 200 kuleczek. fakt to mało, ale karabin wygląda z tym magazynkiem wręcz za dobrze. W dodatku wartość bojowa +10 :wariat: Teraz można sie położyć na glebę bez obawy, że magazynek będzie niemożliwiał czasem dobre ustawienie się do strzału :)

Link to post
Share on other sites

Dobra to hardkor teraz, zaraz koło miejscówki na Sołtach, jest poligon WP :)

 

A ja Ci te słuchawki zaraz zastrzelę :/

 

Kuleczki G&G kupiłem i dostałem za free pas nośny od AKM'a(ostrego). Jeszcze gogle i parę magazynków, potem kamizelka i hełm potem ochraniacze... Dobra, dobra, ale najpierw uszczelniona dysza do kałaszka i nowy silnik :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...