Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

http://youtu.be/GYr-700uQUQ

 

Przeglądałem ilości uzbrojenia w Koreach. Oczywiście ilościowo Kim ma jedną z największych armii na świecie, ale jakościowo dysponuje tylko szrotem. Same siły powietrzne opierają się na Migach-21/29 a nawet 15/17. To są samoloty z lat 60/70 ubiegłego wieku. Za to ROKAF to same F-16, F-15 czy F-4 z kontraktów USA. Jeżeli Kim zdecyduje się (co dla mnie jest abstrakcją) na jakieś ruchy, to ta jego armia rozleci się po tygodniu walk...

 

BTW: W Polsce do tej pory latają Migi-21/29 ;)

Link to post
Share on other sites

 

Przeglądałem ilości uzbrojenia w Koreach. Oczywiście ilościowo Kim ma jedną z największych armii na świecie, ale jakościowo dysponuje tylko szrotem. Same siły powietrzne opierają się na Migach-21/29 a nawet 15/17. To są samoloty z lat 60/70 ubiegłego wieku. Za to ROKAF to same F-16, F-15 czy F-4 z kontraktów USA. Jeżeli Kim zdecyduje się (co dla mnie jest abstrakcją) na jakieś ruchy, to ta jego armia rozleci się po tygodniu walk...

 

BTW: W Polsce do tej pory latają Migi-21/29 ;)

 

MiG-29 jest nawet lepszy niż F-16.

Te czołgi w Korei południowej to pewnie stare leopardy od sida.

Wyrzutnia rakiet (ta lądowa) jest stara jak świat.

Najnowsze leopardy mają 6 trafień w 60 sekund do realnych celów podczas gdy T-90 (ten od Ruskich) ma 7 trafień (wszystko było mierzone z odległości paru kilometrów). Mimo to między tym leopardem, a T-90 jest ogromna różnica, bo leopard nie ma pancerza reaktywnego, ma mniejszy zasięg (we wszystkim) i jest przystosowany do gorszej amunicji (lufy się nie liczą, bo luf są tylko 2 typy).

Artyleria jest jedną z najlepszych na świecie i się przyda w walce z tymi prymitywnymi wojskami Korei Płn.

Edytowane przez sid vicious
nie cytuj obrazków / filmików
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...