Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

A ja pójdę po Jack'a i Danielsa!

Może zagramy w prawda czy wyzwanie, przegrany w wyzwaniu musi zamieścić treść niezgodną z regulaminem odpadają osoby które dostaną bana.

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

 

niezgodną z regulaminem


Ale o zgodności z regulaminem bądź jej braku decyduje właśnie moderator - teraz zależy na którego trafisz, bo są tacy z którymi można dyskutować na poziomie i bezproblemowo (na szczęście jest ich większość), a są też inni - którzy mają beton w głowie. 

To raczej rosyjska ruletka, na którego trafisz do bycia arbitrem w Twojej sprawie ;) 
 
Link to post
Share on other sites

Szczerze powiem miesiąc temu dostałem warna na forum PS za rasizm, chodziło o idiotę ewidentnego trolla gadającego głupoty o podzespołach PS3 to nazwałem go kompletnym idiotą, trollem, oraz wytłumaczyłem wszystko, a tu nagle Warn bo biedny Arab poczuł się urażony dobrze, że napisałem w tej sprawie i naprostowali to...

Link to post
Share on other sites

To raczej ja zostałem tutaj niesłusznie pomówiony, a później spalony na stosie z zakneblowaną paszczą. Brace yourselves, dopijam kawę i zabieram się za streszczenie tej pasjonującej historii o tolerancji, poczuciu humoru i odrobinie zdrowego rozsądku, którego komuś zabrakło.



Tylko teraz i tylko tutaj szczegółowy przebieg Nowajgate, którego poznanie jest obecnie bardziej pożądane niż odpowiedź na odwieczne pytanie : "jakie vcore ?"

 

 

Tajemnica pierwsza : Dnia 8. marca Nowaj umieszcza zdjęcie Katarzyny W. w swoim awatarze.

 

Tajemnica druga : Nowaj dostaje PIERWSZĄ I JEDYNĄ wiadomość ( bez warna, ten był już wcześniej) związaną ze swoim banem i degradacją :

 

 

297053_10200638719791067_1924764042_n.jp

 

 

 Odpowiedź udzielona na tę wiadomość wydaje mi się wystarczająca, by każdy myślący człowiek, siedzący po drugiej stronie monitora doszedł do wniosku, że nie jestem fanem dzieciobójczyni, ale jak widać w tym przypadku było inaczej. Fakt faktem, kolejnych wiadomości i żadnych ostrzeżeń nie dostałem od nikogo, więc wydawało mi się, że nie ma problemu, bo jakby był, to można było przecież napisać, nie ?

 

 

Tajemnica trzecia : Nowaj idzie na imprezę i wraca do domu w sobotę ok 16. Kasia W z profilu zniknęła, widać, że miałem wizyty od kilku zielonych. Wiadomości brak, problemu nie widzę, bo miałem ją i tak rano zdjąć, ale bibka się trochę rozciągnęła...

 

Tajemnica czwarta : Nowaj ustawia w awatarze spider-pope'a : 

 

http://robot6.comicbookresources.com/wp-content/uploads/2009/09/spider-pope.jpg

 

 

Tajemnica piąta : Spider-Pope usunięty, warnów i PM'ów brak. Co jest złego w tym obrazku, to ja, mimo swojego dogłębnego w tym kierunku wykształcenia, nie wiem :/

 

 

Tajemnica szósta : Nowaj ustawia sobie nowy awatar - Darth Sidious'a :

 

601384_10200638719631063_542821991_n.jpg

 

Sorry, za jakość, ale mam go w awatarze na innym forum, a zapomniałem, gdzie znalazłem oryginał.

 

 

Tajemnica siódma : Darth Sidious znika. Znowu brak jakiejkolwiek wiadomości, lub też warna.

 

Tajemnica ósma : Nowaj ustawia sobie obecne profilowe, dochodząc do wniosku, że skoro te obrazki tak przeszkadzają jakiemuś smutasowi, to dam sobie siana.

 

Tajemnica dziewiąta : O godzinie 23.36 dostaję dwudniowego bana, bez jakiejkolwiek możliwości wypowiedzi :

 

62430_10200638719711065_2007836642_n.jpg

 

 

Oto "fotka" z tła profilu, która była na nim od zarania dziejów, również podczas naboru i weryfikacji mojej skromnej osoby na eksperta

http://ic.pics.livejournal.com/drjon/1131998/27301/27301_original.jpg

 

I to by było na tyle.

 

Mój komentarz można przeczytać kilka stron wcześniej jak również na moim profilu.

 

Od siebie dodam jedynie, że jako osoba z ponad 25-letnim doświadczeniem w IT, której fachowości i porad nikt dotąd nie kwestionował, czuję się wyjątkowo dotknięty sposobem, w jaki zostałem potraktowany. Moją działalność w dziedzinie porad na tym forum zawsze cechowała i cechuje duża powściągliwość, gdyż jako ktoś, kto od ponad dekady sam pracuje na swoje pasje, wiem, jak ciężko należy pracować, aby kupić sobie wymarzony sprzęt. W związku z powyższym Wam zostawiam odpowiedź na pytanie : kto jest bardziej nie na miejscu - ja jako ekspert, czy przewrażliwiony człowiek o mentalności ministranta jako moderator ?

 

W tym miejscu chciałbym serdecznie wszystkim podziękować za okazane mi w związku z tą sprawą wsparcie. Jesteście wielcy !

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

 

jako osoba z ponad 25-letnim doświadczeniem w IT

:wariat:  Zacząłeś w wieku 5 lat? :wariat:  :pajac:

Ciekawe czy jacekgothic jakoś się do tego ustosunkuje i wyjaśni motyw, który nim kierował tak żeby wszyscy mieli jasność na przyszłość.

Wg mnie jest to jeden z najlepszych moderatorów i nic do niego nie mam a kilka razy był dla mnie łaskawy za co mogę mu tylko podziękować. :peace:

Link to post
Share on other sites

Odnośnie tego najlepiej pasuje komentarz: 

 Od 1:08

Nie mam zamiaru przekazywać wam dokładnie co miał na myśli jeśli tego nie rozumiecie wasz problem... Jeśli rozumiecie to stwierdzicie, że to dobry komentarz do tego. AMEN

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

Antyreligijny tylko dla osób głuchych i przewrażliwionych on ewidentnie tłumaczy, że świat byłby lepszy bez religii ponieważ mamy wiele sporów na tle religijnym od tak na szybko postarałem się wytłumaczyć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...