Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Pierwszy snieg i minusowe temperatury, jak tam wasze akumulatory ? U mnie wczoraj pomimo wyzszej temperatury , po ponad tygodniowym postoju w audicy padl ;] Wczoraj bylem puntem, dzis wsiadam zeby smignac po aku od audi do grazu, a tu problemik ,krecil i cos zaskoczyc nie chcial, ale odpalil w koncu, wiec obydwa poladuje, do audiczki chyba nowy bede musial kupic, bo ten cholera wie z ktorego roku i nie wiem ile to ma lat, a nie chcialbym zeby mnie spotkalo takie cos daleko od domu ;]

Link to post
Share on other sites

Pierwszy snieg i minusowe temperatury, jak tam wasze akumulatory ? U mnie wczoraj pomimo wyzszej temperatury , po ponad tygodniowym postoju w audicy padl ;] Wczoraj bylem puntem, dzis wsiadam zeby smignac po aku od audi do grazu, a tu problemik ,krecil i cos zaskoczyc nie chcial, ale odpalil w koncu, wiec obydwa poladuje, do audiczki chyba nowy bede musial kupic, bo ten cholera wie z ktorego roku i nie wiem ile to ma lat, a nie chcialbym zeby mnie spotkalo takie cos daleko od domu ;]

 

Co temat o aku to audi słyszę, chyba lubią prąd.
Link to post
Share on other sites

nie oplaca sie bo tam jest 350 zl drozej niz w miejscu gdzie ja nabywam. mi sprzedadza bo kupuje kilka czesci . jutro powinienem sie wybrac na zakupy .

 

co to za sklep sprzedaja rzeczy z kradziezy czy co? ze tak tanio

 

czlowiek ktory dowodzil zniszczeniem amd

6 lat pracy na slynnym bullshitem aka bulldozer core :D

Edytowane przez foxy97
Link to post
Share on other sites

Najpierw zdefiniuj pojęcie "zjednoczona Europa" bo to dla mnie abstrakcja.

Zjednoczona będzie w 2020r jak zatopi nas fala turasów i wtedy będzie można rozprawiać o ich religii w zjednoczonej pod tureckim banerem europie.

 

Chociaż jakby nie patrzeć, możesz wysnuć taki wniosek i napisać o tym już teraz ;)

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

No widzisz, nie ja wymyślałem tematy referatów i też się właśnie zastanawiam. I tak moim zdaniem jest to jeden z prostszych tematów, mam jeszcze do wyboru "Duchowe odrodzenie, współczesne ruchy religijne", "Apostolski wymiar działań kościoła w świecie" lub "Ruchy katolickie jako odp. na zagrożenia ze strony ruchów ateistycznych". Tak na żaden z tych tematów nie mam pomysłu.

 

A tak na marginesie twoja odpowiedź strasznie mnie rozbawiła :P

Dzięki sid.

Dzięki tobie wpadłem na pomysł na ten referat :P "Na wstępie, chciałbym podkreślić, że Europa wcale nie jest zjednoczona. Niektóre państwa nie należą do Uni Europejskiej, a sama Unia jest to przykrywka dla państw pragnących władzy i kontorli nad innymi."

Edytowane przez DrVanHelsing
Link to post
Share on other sites

ona chce tylko ten referat i prace domowe, nie robi sprawdzianów. ALe z tym dop to jestem na najlepszej drodze mam już dwie 1 i jedną 4 %-)

 

To zalatw sobie pismo o tym zeby nie chodzic...ja w LO nie chodzilem na ten smieszny przedmiot zwany religia...

 

https://www.facebook.com/NVIDIAGeForce/app_433401813391421

 

 

tutaj jest crysis 3 alpha , wystarczy polubic i wypelnic dane :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...