Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

http://img2.cda.pl/giwera/10885_a93d7f380d071d8bedf5c22d56ef9c43.jpeg

 

 

Wybacz to były dość duże bydlaki, i nie uważasz ze chociaż raz mogły by zostać wspomniane w Starym T?

Osobiście niech wprowadzą motyw dino do biblii, nawet przyjdę raz z ciekawości oglądnąć ten cyrk.

 

 

A co do wolności słowa, i tolerancji religii. Nie było, nie ma, nie będzie.

Link to post
Share on other sites

Co do tolerancji... to religie politeistyczne były dość tolerancyjne (te w których jest więcej niż jeden bóg). Tolerancja jest wykluczona w religiach monoteistycznych (np: chrześcijaństwo, judaizm, islam), bo z założenia jest JEDEN JEDYNY I NASZ bóg. A skoro jest jeden i to nasz jest prawdziwy to inni sa w błędzie bo wierza w boga, którego nie ma i trzeba ich nawrócić nawet jeśli trzeba siły użyć. I mimo, że niby coś tam się mówi jakie to chrześcijaństwo jest tolerancyjne to jedna wielka hipokryzja. Jest nastawione na większa ilość wiernych... zgadnijcie po co większa ilość?? :) A sami wyznawcy mają klapki na oczach... ile to było wojen religijnych między chrześcijanami i muzułmanami, ile razy Żydów się tępiło... a w tych wszystkich trzech religiach mamy tego samego boga, bo chrześcijaństwo wywodzi się z judaizmu a islam to taki mix judaizmu, chrześcijaństwa i arabskich religii plemiennych. Ale każdy myśli, że jego forma wiary jest najlepsza i jedyna. W samym chrześcijńąstwie sa trzy główne wyznania (katolicyzm, prawosławie, protestantyzm) i każdy z tych odłamów święcie jest przekonany, że ich sposób wiary jest najlepszy a inni się mylą. Tylko skąd wiedzą o swojej nieomylności? A sam Katolik2010 rewizji którejś tam pokazuje, ze tolerancji nie ma... trzeba nawracać, truć zamiast dać ludziom swobodę i wybór. Przecie sami powinni zdecydować co dla nich najlepsze...

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

BioWare znowu mnie zaprosiło na test SWTOR Beta Weekend Test :wariat:

 

Przed chwilą widziałem w TV reklamę Assassin's Creed: Revelations :D

W polskiej telewizji emitują reklamy gier - wiedzcie, że coś się dzieje! :wariat:

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites

W kwestii samochodów, to to ciągle drożeje i drożeje. Uj mu w zad... Takie zabiegi tylko pogłębiają moją niechęć do motoryzacji...

 

Ale tak na serio lepiej jak coś zrobią, bo będziemy mieli jak w Grecji... Tak źle i tak niedobrze... Euro mi się nie podoba.

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Wtedy (grudzień 2007) to byłem napalony strasznie. 1,5 miesiąca później kosztowało 850 PLN. Ale wiesz... nie żałuje tego wydatku. Zastanawiałem się wtedy czy nie lepiej było brać coś z 7900 czy 8600 w okolicy 500 PLN ale ten 8800GT 3 lata (do stycznia 2011) dzielnie mi służył a zmieniałem tylko dla poprawienia komfortu grania. Spokojnie mogła chodzić do wakacji 2011 a na upartego nawet do dzisiaj jk bym tylko procka na szybszy zmienił. Generalnie bardzo dobra konstrukcja.

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Igoruss uważaj z takimi wyliczeniami, bo zaraz będzie tu wojna LPG vs PB vs ON :)

 

U mnie wychodzi 17 PLN przy obecnych temperaturach w -2*c -> 6*c. czyli LPG rulez... ale nie jestem maniakiem LPG. Jak by było coś tańszego to bym na tym jeździł. Myślę, ze pod koniec dekady będę się interesował prądem. tam wychodzi przy eko jeździe ponoć 6 PLN/100 km w małych autach :)

 

Natomiast nawet jeśli podwyżka dotyczy tylko ON i Bio to i tak mnie to specjalnie nie cieszy. Raz że udeży to w transport i rolnictwo a dwa, ze potem zapewne sobie podniosą w LPG i PB...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...