Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

LOL a ja nie mogę się na BMK zalogować ;/ Podaję info do nowego hasła i pisze, że niepoprawne dane. A na forum wszystko git.

 

 

EDIT : Konto mi usunęli ! Trafiłem w sedno i już usuwają. Ten portal schodzi na psy !

Edytowane przez TheSpeed
Link to post
Share on other sites

Na BIT stealz olał nas ciepłym moczem, jeszcze gorętszym niż redakcja, bo totalne zero odzewu %-)

 

Jedynie sami sobie rzepkę skrobiemy w SP, bo tam jak się zbierze więcej osób to jest jakaś atmosfera i towarzystwo ;)

 

A tak to ostatnio jest duża migracja na conowego, tylko znów tam mały ruch na forum :P

Link to post
Share on other sites

Teraz pytanie, czy lepsze jest totalne zero odzewu z nadzieją, że kiedys ten odzew bedzie, czy totalne lecenie w kulki, gdzie wiadomo, ze nic sie nie zmieni :)

A na CN wbijacie tylko przez Maksa Słomskiego, czy z jakiejś innej przyczyny również? Bo ciagle bylo wiadomo ze jest BIT i OVC choćby, ale jak przyszlo co do czego to wszystcy na CN uciekają.

Link to post
Share on other sites

Ogólnie, np. o grach mało newsów, a jak już są to przeoczają o wiele ważniejsze wydarzenia. To TV też moim zdaniem powinno być częsciej robione. Coś na temat filmów mogli by powiedzieć. Krótko pisząc powinni robić średnio dwa newsy dziennie, żeby sie nie zapominało o tej stronie łatwo, skoro jeden news potrafi być dodany po dwóch dniach.

 

Jednak tych newsów jest dużo, tylko NEWSY NA TOPIE sie nie zmieniały to myślałem że nic nowego sie nie pojawia, a tu patrze i widze że nawet po 5 newsów dziennie sie pojawia :D

Edytowane przez plebs
Link to post
Share on other sites

Znaczy się tak jak uVision dla odchodzących z nVision? :P

No tak ale np zjednoczyc kilka for nie tylko jedno. Zebrac co ciekawszych uzytkownikow z kilku innych. Taki swojego rodzaju most starajacy sie laczyc tylko cechy poszukiwane na forach i wsrod userow. Np kultura wypowiedzi czy merytorycznoscia zasluzyc na awans do jakiejs wyzszej rangi gdzie dostepne sa fora na wyzszym poziomie czy cos gdzie trole dostepu nie beda mialy. Cos takiego chodzi mi po glowie :D Wiadomo ze nie odrazu Rzym zbudowano... ale chetnie bym w czyms takim uczestniczyl ale samemu... moze Wy macie jakies propozycje? Moze uda sie zebrac wszystkich mysli do kupy jakos i z czyms ruszyc? Chyba ze uwazacie iz to nie ma racji bytu? (dla chcacego nic trudnego! :D )

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...