Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

25 minut temu, 030366 napisał:
W dniu 26.01.2022 o 22:55, wrobel_krk napisał:

 

No to ja chyba jakiś nienormalny jestem. Kiedyś miałem jakiś problem z elektroniką. Nie pamiętam już o co konkretnie poszło, coś tam mi się upierdzieliło i się kurde uparłem, żeby samemu spróbować to naprawić. A że o elektronice wiem mniej-więcej tyle, co Ferdek Kiepski o rynku pracy, to po prostu założyłem konto na elektrodzie. Nowy wątek, napisałem o co kaman i jaki mam problem i… No kurde niezłe zdziwko, bo jakoś nikt mi żadnych problemów nie robił. Nawet dostałem rzeczowe odpowiedzi, co powinienem zrobić i jakich narzędzi do tego użyć. Normalnie jeden wielki szok, to była ostatnia rzecz, której mogłem się spodziewać XD

Pewnie zadałeś dobre pytanie/a. Sam na elektrodzie nieraz znalazłem rozwiązanie np jak mi się pralka zepsuła;) sama szukajką, na razie konta nie musiałem założyć

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
12 minut temu, wrobel_krk napisał:

Sam na elektrodzie nieraz znalazłem rozwiązanie np jak mi się pralka zepsuła;)

 I ja coś tam znalazłem . Programator w kuchence naprawiłem za darmo , obejście kabelkiem .  Czajnik za 5 zł , jakaś tam pierdoła wymieniona . Monitor (a nawet dwa) i może jeszcze coś .  Do typowych sprzętów można znaleźć gotowe rozwiązania .

Link to post
Share on other sites
28 minut temu, wrobel_krk napisał:

Pewnie zadałeś dobre pytanie/a. Sam na elektrodzie nieraz znalazłem rozwiązanie np jak mi się pralka zepsuła;) sama szukajką, na razie konta nie musiałem założyć

No dobra, przyznaję się - przed założeniem wątku skorzystałem z dobrodziejstwa Google i forumowej szukajki. Gdybym znalazł odpowiedź samodzielnie, to bym gitary nie zawracał nikomu. Zwłaszcza że miałem z tyłu głowy te wszystkie mrożące krew w żyłach legendy na temat Elektrody. No i jakieś tam doświadczenie z innych forów wyniesione też miałem, więc wiedziałem mniej-więcej, jak należy z takiego forum korzystać. Myślę, że te przerażające opowieści o demonicznych moderatorach gwałcących małe kotki piszą osoby, które po prostu nie potrafią szukać informacji i z każdą pierdółką od razu na forum cisną, nawet jeśli sprawa była wałkowana 666 razy i wsio zostało wyjaśnione już dawno. Też mnie irytuje, jak ktoś pyta o coś, co można bez problemu znaleźć choćby w Google.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Cytat

Jeśli mieszkasz z osobą izolowaną, musisz poddać się rzeczywistej kwarantannie już od momentu uzyskania przez współmieszkańca dodatniego wyniku testu, zanim organy powiatowej inspekcji sanitarnej, w ramach dochodzenia epidemicznego, zadzwonią do ciebie i wprowadzą twoje dane do systemu.

 

https://www.gov.pl/web/koronawirus/wszystko-co-powinienes-wiedziec-o-kwarantannie

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Patrzę że wy tych poje... z rządu to też nie rozumiecie, a ja myślalem że mam coś z deklem.

Na razie to tylko dzwonili że ma wirusa. Teraz pewnie trzeba czekać aż ktoś zadzwoni o podanie domowników.

Coś tam wyczytałem że mogę zapisać się na testy i jak wyjdzie negatywny to jestem wolny.
Czyli do wtorku jeżeli w poniedziałek się uda gdzieś te testy zrobić to i tak kibel...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...