Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Dobra koniec tego, już nigdy nie kupię nic od gigabyte'a. Teraz jeszcze muszę ciułać kasę na nowe mobo, bo zaje*ista mobo od gigusia nie działa a raczej co chwilę robi zwiechy. Nie pisałem się na takie gó**o. Nigdy więcej gigabyte! Co za złom... Miałem dwie wystarczy, każda robiła problem. Jedna robi dalej. Mogę już kupić Asrocka, bo w porównaniu do tego czegoś będzie działać. Nie mogę cieszyć się nowym gpu, muszę grać na niskich w BC2, bo się muli. Fajnie teraz żaluję, że rozstałem się ze starym radeonem, przynajmniej działało zadowalająco i nie wieszało się. Tylko kupiłem nowe GPU i od razu zwiechy... Co k*rwa jeszcze? Mobo sprawne? Taka karteczka z serwisu? Zaje*iście.

Link to post
Share on other sites

Dobra koniec tego, już nigdy nie kupię nic od gigabyte'a. Teraz jeszcze muszę ciułać kasę na nowe mobo, bo zaje*ista mobo od gigusia nie działa a raczej co chwilę robi zwiechy.

Mnie zaś Gigabyte nie zawiodło - miałem GA-P35-DS3R, potem GA-P45-DS3R, a teraz GA-P55-UD3. Żadna płyta nie miała humorów, wszystko śmiga tak jak trzeba. Za to gorszą opinię ma u mnie MSI - P55-CD53 padło przy OC i5-750. Na 3.5ghz wszystko śmigało elegancko, przy testowaniu 3.9 płyta się wyłączyła i tyle ją widziałem.. Prawdopodobnie sekcja zasilania nie wytrzymała. Oczywiście nie będe skreślał firmy z tego powodu. Na razie jednak nie planuję zmieniać :wariat:
Link to post
Share on other sites

Dobra koniec tego, już nigdy nie kupię nic od gigabyte'a. Teraz jeszcze muszę ciułać kasę na nowe mobo, bo zaje*ista mobo od gigusia nie działa a raczej co chwilę robi zwiechy.

Mnie zaś Gigabyte nie zawiodło - miałem GA-P35-DS3R, potem GA-P45-DS3R, a teraz GA-P55-UD3. Żadna płyta nie miała humorów, wszystko śmiga tak jak trzeba. Za to gorszą opinię ma u mnie MSI - P55-CD53 padło przy OC i5-750. Na 3.5ghz wszystko śmigało elegancko, przy testowaniu 3.9 płyta się wyłączyła i tyle ją widziałem.. Prawdopodobnie sekcja zasilania nie wytrzymała. Oczywiście nie będe skreślał firmy z tego powodu. Na razie jednak nie planuję zmieniać :wariat:

A ja mam P55-UD3 i nie mogę zrobić stabilnie 4 GHz, coś świerszczy przy wyższym napięciu, na początku nie chciała odpalić (do tej pory nie wiem czemu) i ogólnie jakoś jej nie ufam. :roll:

Link to post
Share on other sites

Ogólnie to miałem w życiu dwa asus'y i oba działały bez problemów. Miałem trzy gigashity i każdy robił problem. Na jednym nie było w ogóle OC, drugi nie miał zmiany napięcia?! A trzeci obecny wiesza się z cepem pokroju Q6600 i GTX 460. To chyba nie jest normalne?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...