Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Wrzuciłem u góry pierdylion przykładów na to, że zagrożeniem dla bezpieczeństwa w Polsce są militaryzujące się bandy łysych bezmózgów, które od wielu miesięcy atakują fizycznie ludzi w całym kraju, podpalają mieszkania i zastraszają. W odpowiedzi dostaję tekst o uchodźcach na poziomie "twoja stara". Wybacz, ale nawet po kimś, kto publicznie bronił na tym forum stadionowych bandytów, spodziewałem się większej elokwencji.

 

Najwidoczniej za dużo literek na raz.

Link to post
Share on other sites

Polska ma talent, potrafi być jednym z najbardziej wyrazistych antyislamskich krajów i to wszystko prawie bez muzułmanów osiągamy. Póki co liczba ofiar w wyniku działań ciapatych (przepraszam za wyrażenie) wynosi 0. Liczba poszkodowanych ciapatych w wyniku działania patriotów - kilka/kilkanaście przypadków głośnych i całe multum takich lekkiej wagi, których nikt nie zgłasza, typu zwyzywanie, oplucie itd.

Edytowane przez kbrbabzbtb
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wlasnie jakoś bardziej od grzecznych uchodźców obawiam sie bogobojnych psychopatów w czarnych kitlach... Jak na razie to wszyscy o tych uchodźcach trąbią i ostrzegają, a episkopat pod tą piękną przykrywką wchodzi nam do życia, portfeli i macic. Za niedługo będę się bał kupić kondoma w aptece.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Zawsze się zastanawiam co takim 20-, 30-letnim gościom kiedykolwiek zrobili żydzi żeby ich tak nienawidzić (...) Śmiałbym się ale dawno mnie to przestało bawić.

 

np zabili dziadka w nagrodę za to, że ukrywał ich całą wojnę... ale śmiej się lewacki qutasie do rozpuku, aż boki zrywać jakie zabawne

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Drachen, ja wiem , że emocje ale opanuj...

Polska ma talent, potrafi być jednym z najbardziej wyrazistych antyislamskich krajów i to wszystko prawie bez muzułmanów osiągamy. Póki co liczba ofiar w wyniku działań ciapatych (przepraszam za wyrażenie) wynosi 0

Oj na pewno nie. Może to nie są duże liczby bo nie ma ich tutaj wiele ale to na pewno nie 0. Tak czy siak przesuwając się po mapie w lewo ile?

sugeruję zweryfikować ten pogląd, np zbliżając się i/lub krzywo patrząc na wycieczkę pejsiastych na krakowskim kazimierzu, obecny wśród nich agent mosadu ci wyjaśni dlaczego takie zwierzęta jak ty mogą się im co najwyżej kłaniać, gdy zaszczycają swoją obecnością twój marny kraj

Zgadzam się. Nie mówię tutaj o jednarazowym przejściu z głową spuszczoną w chodnik. Ale przechodząc koło nich któryś raz tego samego dnia wcale nie zaczepiając może nie być ciekawie.

Link to post
Share on other sites

Nie zioń nienawiścią do narodu, którego przedstawiciel zrobił krzywdę komuś kilka pokoleń wstecz - bądź lewackim ku****m. Seems legit. Szczególnie w Europie, gdzie chyba nie ma rodziny, która w przeciągu ostatniego stulecia nie zostałaby w taki czy inny sposób dotknięta przez jakiś konflikt zbrojny.

 

Wielokrotnie okradł mnie Polak, ergo nienawidzę Polaków - również brzmi bardzo legitymacyjnie, nie wiem jednak, czy wówczas to ja jestem ku****m, ten co mnie okradł, czy może obaj. To już dla mnie za duże zapętlenie.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Gdzie wy macie problem. Będą wybory to się rozliczy towarzystwo.

Pierdzielenie że PO było super w.... nie lezie. Co oni takiego dobrego zrobili?

A kler co najwyżej przyspieszy upadek PiS.

Dla mnie ważne żeby wreszcie powstało coś na co warto oddać głos bez kombinacji typu lepsze zło.

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Mojego dziadka, Polaka zabił w obozie koncentracyjnym współwięzień, również Polak. Jak żyć, co teraz?
 

 

Nie wiem, czy mogę Ci pomóc, jestem lewackim ku****m. Z moich obliczeń wynika jednak, że powinieneś zacząć nienawidzić wszystkich Polaków, w tym siebie. Dla mnie byłoby to awykonalne, bo jestem swoim największym fanem, zamiast więc skupiać się na ksenofobii i prześladowaniu poszczególnych narodowości wolę skupiać się na zwalczaniu punktowych wykwitów głupoty.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

krótko muli, krótko, bo inaczej ZUS nie wydoli :P

 

"projekt antyaborcyjny" jest inicjatywą społeczną, nie widzę szans na wprowadzenie go w życie.

Imo hiperbolizujecie ów projekt, który wkrótce będzie tylk owspomnieniem.

 

Co do antysemityzmu - wydaje mi się,  że to Polacy otrzymali najwięcej odznaczeń - "Sprawiedliwy wśród Narodów Świata".

Poza tym, skoro w ot śmiejemy się z katoli, Polaków itp., to możemy pośmiać się z Żydów i nie wiem dlaczego z powodu jednego w sumie dosyć "łagodnego" obrazka rozpętała się gównoburza.

Nie spotkałem się w Polsce z większym antysemityzmem niż np. w Niemczech i nie sądzę, że Polacy powinni w jakiś szczególny sposób traktować "naród wybrany".

Co do lęku przed tzw. uchodźcami, to dziwicie się? To co ostatnio działo się w Niemczech czy we Francji wzbudza w ludziach strach.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Moj pradziadek ufundował kościół i cmentarz, a ksiądz zaorał jego grób żeby sprzedać miejsce. Mogę nienawidzić wszystkich katolików? Romskie dziecko ukradło mi wóz strażacki - i tez nienawidzę. Polak zajumal mi portfel- następni na liście. Facet w koparce wjechał w mojego tatę - nienawidzę drogowców! Jeeejku muszę sobie jakąś listę zrobić, bo juz zapomniałem kogo nienawidzę...


Bosski tu nie chodziło o śmianie się, tylko o kategoryzowanie ludzi na gorszych bo żydzi i wyborcza.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@dad

 

wcześniej była masa "obrazków" z katolami/ pisem itp. o negatywnym wydźwięku, które też mogły być odebrane jako próba podzielenia społeczeństwa na rozsądne i fanatyczne. Ten o GW jakoś specjalnie poziomem od nich nie odbiegał.

Czy podobają mi się wszystkie wyzej wymienione rzeczy w ot - nie, ale jak już są, to nie twórzmy świętych krów i powstrzymujmy się od wycieczek personalnych.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Panowie, a zwłaszcza miłe panie! My Polacy najwidoczniej nie mamy problemów, jeśli zajmujemy się aborcją, onr-em, czy Smoleńskiem i pomnikami- to tylko tematy zastępcze. Jeżeli każdy będzie dbał o Polskę tak jak o swoje domostwo, to będziemy żyć w zupełnie innej rzeczywistości. Wsłuchajmy się w słowa wielkich Polaków jak np. św. Jana Pawła II, tam znajdziemy wskazówki do partycypowania w społeczeństwie obywatelskim. Na zakończenie, jeśli ktoś dzwoni do radia w Toruniu i jest temat np. o chrzcie Polski, to niech mówi o tym chrzcie, a nie zieje nienawiścią do innych, to nie po katolicku!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...