Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Po prostu wsadzilem glowe do ula, zasmialem sie i wylecialy osy. Nigdy sie tak nie bawiles? :hahaha:

Następnym razem polecam iść do baru dla homoseksualistów spuścić spodnie i też wsadzić głowę do "ula" :P:D

To będzie dopiero wyzwanie dla Ciebie :P

Link to post
Share on other sites

Sadzac po zdjeciu, ktore masz w profilu, wnioskuje, ze to Ty jeszcze bawisz sie ptaszkiem. I w przeciwienstwie do Ciebie, niczego nie musze wymyslac na Twoj temat. :P

Czyżbyś brał te moje wypowiedzi na poważnie? :P

:D

 

Jeżeli chodzi Ci o kalendarz to jakbyś nie wiedział jest to "nagroda" od Benchmarka :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Czasem dajecie takie posty, ze odpowiedzi sie same sie podsuwaja. Tyle, ze 90% z nich nie ujdzie, bo o ile mozna napisac "pierdol" jak w SB, albo pseudo-cenzuralne - ch :D j, to nie mozna napisac "murzyn". Wszystko kwestia wzgledna i systemu moralnego moderatora. W sumie, mam to gdzies, ale to pokazuje niski poziom moderingu. :D

 

Czyżbyś brał te moje wypowiedzi na poważnie? :P

:P

 

Az za bardzo. :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Autocenzura w takiej formie jak podałeś jest dozwolona i często właśnie tak odsiewam u innych takie słowa. Chodzi przecież o to, żeby tego słowa nie było.

 

W twojej wypowiedzi nie chodziło o słowo murzyn, tylko o całe zdanie. Stwierdziłeś, że każdy murzyn ma swojego Pana. Wiele osób zwróciło na to uwagę (były też raporty i słusznie). Za to właśnie przyznałem ci ostrzeżenie.

 

Generalnie radzę ci wrzucić na luz i przemyśleć coś 3 razy zanim coś na kogoś tutaj napiszesz. Za bardzo się ostatnio zagalopowałeś i idziesz po krawędzi.

 

Pamiętaj, że swoje poglądy zawsze można wyrazić w kulturalny sposób, nikogo nie obrażając.

Link to post
Share on other sites

Autocenzura w takiej formie jak podałeś jest dozwolona i często właśnie tak odsiewam u innych takie słowa. Chodzi przecież o to, żeby tego słowa nie było.

 

Jak to nie bylo? Przeciez wszyscy wiedza co napisalem. Efekt? Jest! Dlatego to wlasnie jest "pseudo" a nie "auto".

 

Zamiast ch :P j, powinno byc same ;) .

 

Wyrazanie swoich pogladow w kulturalny sposob jest nudne. Zreszta, czy ja tu kogos obrazam? Poczytajcie co to znaczy "obrazic", bo pewnie wolicie jak nazwie sie was ch :D jem niz (ironicznie) murzynem.

 

Uwazam, ze jestem na bardzo wysokim poziomie. Na pewno wybijam sie na ponadprzecietna. :tajniak:

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem forum powinno byc wolne od wulgaryzmow. Poprawia to jego jakosc.

 

Jesli napiszesz ch :P j to dobrze wiesz, ze chodzi o ch ;) ja. Natomiast obecnosc samego znaczka - :D - cenzurą juz jest.

 

Powtarzam sie, ale to co dzieje sie na forum, nie jest cenzura.

Link to post
Share on other sites

Kurde, zara probna matura z matmry PR, a jutro fiza PR. Troche sie tej fizy boje, bo malo sobie przypominalem, a dzis w ogole czasu nie bede mial na to :wariat:

Choc wczoraj na polskim probnym PP zrobilem lepiej. Jak zwykle są 2 tematy do wyboru. Napisalem na temat 1., stwierdziłem, że jest duzo czasu to moze temat drugi lepiej mi pojdzie, bo ten pierwszy kijowo napisalem. Ten, ktory bedzie gorszy podpisze jako brudnopis. Napisalem na drugi, szczęśliwy ide oddac, wychodze z sali i przypomina mi sie, ze zapomnialem podpisac ktoregos z tematów jako brudnopis. W efekcie oddałem oba tematy napisane :wariat: Jeszcze jakby byly jakos fajnie napisane... :wariat:

Choc kumpel lepiej, nie wiedzial, ze trzeba jeden z tematów wybrać i napisal na oba :wariat:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...