Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

To ja może tak z innej beczki :wariat:

 

Co sądzicie o tym kolorze? dziś pomalowałem zaślepkę od napędów żeby sprawdzić jak to będzie wyglądało. Efekt końcowy jak widzicie na zdjęciu poniżej w załączonym linku. Jutro biorę się za malowanie budy bo mam wolny weekend więc trzeba go wykorzystać :D

 

Foto - klik

Link to post
Share on other sites

Nie ma powodu dla którego miałby dostać bana, za wolność słowa nie bijemy :D

Rozumiem, każdy ma prawo wyzywać innych od niewolników, uśmiechniętych murzynów i obszczymurków, a pisanie newsów i recek nazywać wyzyskiem :P
Link to post
Share on other sites

On to pisał tam ogólnie, a nie personalnie do kogość lub do jakiejś grupy osób. Niestety, ale tutaj nie ma żadnego przewinienia, za hipotyzowanie nie wsadzają za kratki.

Pisał bezpośrednio do mnie, przeczytaj post wyżej :D
Link to post
Share on other sites

:D

 

No niestety, przyzwyczaj sie, ze dorosli jeszcze dlugo beda na Ciebie mlodziaku patrzec z gory. :P

 

Dziecko pisze, ze powinienem sie leczyc. Boze, co za czasy. Najlepsze jednak, ze chyba jest odwrotnie. Ups. Chyba narozrabialem. :P

 

Widzisz, nick ma swoje lata i doskonale wie, ze tu zadne slowo nie bylo wypowiedziane na serio. Oprocz rzecz jasna Ciebie i Twoich kolegow. :tajniak:

Link to post
Share on other sites

A swoja droga, to cham jestes, bos mi dal warna za "czarnuchow". :D Myslisz, ze naprawde moglbym sie tak odezwac do bezbronnych? Po prostu wsadzilem glowe do ula, zasmialem sie i wylecialy osy. Nigdy sie tak nie bawiles? :P

Link to post
Share on other sites

Nigdy sie tak nie bawiles? :P

Ja zazwyczaj bawię się z dziewczyną a Tobie już chyba nawet zabawa własnym małym nie wystarcza to z nudów chcesz błysnąć n forum, żenująca sprawa, może załóż konto na jakimś portalu społecznościowym i znajdź sobie jakichś znajomych jak nie masz z kim porozmawiać, a najlepiej to po prostu wyjdź z domu może to Ci pomoże i więcej nie wpadniesz na tak błyskotliwe pomysły...

 

PS. Jak ludzie zaczną uciekać na Twój widok to raczej polecam tą pierwszą metodę :P:D

Link to post
Share on other sites

No niestety, przyzwyczaj sie, ze dorosli jeszcze dlugo beda na Ciebie mlodziaku patrzec z gory. :hahaha:

A Ty do tego, że nie jesteś tu przez spore grono osób mile widziany :P :P

 

Najlepsze jednak, ze chyba jest odwrotnie.

Po prostu wsadzilem glowe do ula, zasmialem sie i wylecialy osy. Nigdy sie tak nie bawiles? :D

Chyba jednak z Tobą jest coś nie tak :D:P
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...