Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Na wsiach tego nie ma, sam jestem i wiem, że tu ludzie są "bardziej normalni", to coś pewnie z miasta, tak jak słoneczka itp.

Może twoja wieś jest inna, ale słoneczko pewnie nie tylko w tamtym mieście było organizowane, bo jak mówili w wiadomościach to jest najbardziej popularna zabawa wpośród gimnazjalistów. TO JEST PO PROSTU PATOLA.
Link to post
Share on other sites

Jeżeli uważacie się za lepszych bo mieszkacie w mieście takim czy owakim to świadczy to o Waszej inteligencji...

Ciągle na baletach widzę ludzi z wiochy, kozaczą a potem wpi :o dol dostają. :o

A takie teksty to zachowaj dla siebie bo do mnie też już nie jeden miastowy cwaniaczek podbijał i mu nie poszło...Nie ma zasady i tu i tu znajdziesz taki element więc jak masz wygłaszać takie opinie to lepiej w ogóle nic nie pisz...
Link to post
Share on other sites

Jeżeli uważacie się za lepszych bo mieszkacie w mieście takim czy owakim to świadczy to o Waszej inteligencji...

Ciągle na baletach widzę ludzi z wiochy, kozaczą a potem wpi :o dol dostają. :o

A takie teksty to zachowaj dla siebie bo do mnie też już nie jeden miastowy cwaniaczek podbijał i mu nie poszło...Nie ma zasady i tu i tu znajdziesz taki element więc jak masz wygłaszać takie opinie to lepiej w ogóle nic nie pisz...

Może miastowi też podskakują ale jak na razie to ciągle osoby ze wsi podskakują, a przynajmniej tak jest tam gdzie chodzę. :>

Link to post
Share on other sites

Może miastowi też podskakują ale jak na razie to ciągle osoby ze wsi podskakują, a przynajmniej tak jest tam gdzie chodzę. :>

Może? Jakoś na wiosce nikt np telefonu mi nie chciał skroić, a tu w Kielcach znalazło się dwóch szczyli jeden dostał w pysk aż się w żywopłocie zaplątał a drugi widząc to zwyczajnie spier :o ił... mógłbym wymienić jeszcze kilka sytuacji tylko po co?

 

Jeśli jesteś z "prowincji" to czemu pod avkiem masz miejscowość Kraków? Myślałem że takie rzeczy to tylko na NK :o

Ja też mam wpisane miasto i co z tego? Pochodzę ze wsi, ale aktualnie przesiaduję 3/4 roku w Kielcach bo tu studiuje...
Link to post
Share on other sites

Ja też mam wpisane miasto i co z tego? Pochodzę ze wsi, ale aktualnie przesiaduję 3/4 roku w Kielcach bo tu studiuje...

No właśnie dlaczego? Ja np. nie uważam ze wieś jest gorsza czy coś, przecież nikt nie wybiera sobie gdzie się urodził. A ludzie nie wiem czy się wstydzą czy też chcą się dowartościować, ale dla mnie to jest śmieszne.

Link to post
Share on other sites

Masakra, uprawie się dzisiaj usmażyłem. Ale postanowiłem skorzystać ze słońca i jego siłą usmażyć jajecznicę. Efekt hm... pamiętacie gotowanie na Fermi? Taki sobie ; )

 

Coś przewiduję wysyp problemów w dziale "poradnik" dotyczących spalonych elementów komputera. heh, nie życzę nikomu.

Link to post
Share on other sites

Co roku to mam i nigdy nie byłem pewien że takie coś jest możliwe, zawsze po zażyciu Allertec'u przechodziło ale zwykle wcześniej go brałem, zanim jeszcze się to rozkręciło na maxa, a w tym roku miałem spóźniony start i przez najbliższe dni ciężko będzie mi się wyrwać z domu ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...