Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Co do bledow Karola to popelnial inne w innych postach, wiec w sumie na jedno wychodzi.

Jakie? Jestem ciekaw, bo zależy mi na tym, by ich nie popełniać.

 

Aaa... i jaka manipulacja? Kurna, Panie... ehhh... przecież to "ś, ć, ą..." ehhh...

 

 

http://m.memegen.com/pj9ymc.jpg

 

 

 

 

Faktycznie, sytuacji gdy nie masz nic konkretnego do napisania, dalsza dyskusja nie ma sensu :)

Masz rację. Przez te kilka stron nic konkretnego nie napisałem. Jestem tak głupi, naiwny, niedojrzały życiowo, że nic, ale to nic nie mam mądrego do powiedzenia. Ty za to wiesz wszystko, więc nie ma sensu, bym wysilał swój mały móżdżek i starał się coś inteligentnego wymyślić. Pewnie i tak nie wyjdzie. Narazichoooo!

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Panowie spokojnie.Przecież nie o to chyba nam w jakiejkolwiek dyskusji czy rozmowie chodzi.Każdy ma prawo do własnego spojrzenia na otaczający nas świat i własnej jego interpretacji. Doświadczenie nauczyło mnie jednego.Zanim kogoś "opluję",poświęcam choć chwilę na spojrzenie w lustro.Mnie to pomaga ,czego i wam życzę.....:)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Masz rację. Przez te kilka stron nic konkretnego nie napisałem. Jestem tak głupi, naiwny, niedojrzały życiowo, że nic, ale to nic nie mam mądrego do powiedzenia. Ty za to wiesz wszystko, więc nie ma sensu, bym wysilał swój mały móżdżek i starał się coś inteligentnego wymyślić. Pewnie i tak nie wyjdzie. Narazichoooo!

Akurat nie uwazam abys byl glupi. Masz swoje zdanie i spoko, kazdy moze miec wlasne zdanie. Gdyby panowal odgornie narzucony porzadek myslenia byloby strasznie nudno. A przez te kilka stron to napisales chyba tylko to, ze godzisz sie na mniejsza wolnosc dla wiekszego bezpieczenstwa. No bo porownan do dzungli nie wliczam do sensownych argumentow. I fajnie, Ty sie na to godzisz, a ja np nie. Tobie to nie bedzie przeszkadzac, ze urzednik bedzie kontrolowal jaki dom chcesz postawic bo bedziesz sie dzieki temu czul bezpieczniej ze dom zatwierdzony przez urzednika jest lepszy, a ja nie. Ten argument niczego w dyskusji nie zmienia, zwlaszcza biorac pod uwage cytat z Franklina. Nawiazujac troche do IT. Wyobraz sobie sytuacje w ktorej skladasz PC z chlodzeniem wodnym i chlodzenie to musi zatwierdzic urzednik. Czyli musisz zaplacic za zrobienie jakiegos atestu, pojsc do urzednika, on przybija pieczatke ze jest ok, i dopiero pozniej mozesz kompa uzytkowac. A wszystko dla zwiekszenia bezpieczenstwa, bo przeciez zle zalozone chlodzenie wodne jeszcze przecieknie, zrobi zwarcie, wybuchnie pozar, spali sie mieszkanie Twoje, sasiadow itd. Absurdalne? No to akurat dla wiekszosci z forumowiczow tutaj bedzie absurdalne, bo dotyka ich osobiscie, ich pasji, zainteresowan itd. Dla mnie tak samo idiotyczne sa inne przepisy. Wiekszosc rzeczy mozna uargumentowac zwiekszeniem bezpieczenstwa. Obama kontrole nad internetem tez argumentuje wzgledami bezpieczenstwa. I tak sie oto wolnosc zmniejsza po kawalku.

 

akie? Jestem ciekaw, bo zależy mi na tym, by ich nie popełniać.   Aaa... i jaka manipulacja? Kurna, Panie... ehhh... przecież to "ś, ć, ą..." ehhh...

Tak na szybko to napisales ze nie jestes "w rozmowie". To wg mnie blad stylistyczny. Powinno byc "w temacie". Ale sam przyznam ze to czepianie sie czegos co nie ma znaczenia. Tak samo jak nie maja znaczenia polskie znaki diakrytyczne. A manipulacja byla - zmiana tematu. Nie mowie ze celowa, wielu sofizmatow uzywamy nieswiadomie.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Panowie spokojnie.Przecież nie o to chyba nam w jakiejkolwiek dyskusji czy rozmowie chodzi.Każdy ma prawo do własnego spojrzenia na otaczający nas świat

Otóż to. :)

Tylko pisząc, że się nie zgadzam ze "spojrzeniem na świat" innego użytkownika, on pisze, że brak mi argumentów. Przecież to jest aż śmieszne, zważywszy na rozległość całej rozmowy.

Ach, też nikogo nie miałem zamiaru opluwać (oplułem tylko siebie, lecz mam nadzieję, że ironia została zauważona ;) ). Jeżeli verul czujesz się w jakiś sposób "opluty", to wybacz, zdecydowanie nie miałem takiego zamiaru.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Ty za to wiesz wszystko

 

Przecież to korwinista, wiadomo już, skąd te teksty o gwałtach, broni i bełkot o zabieranej wolności. Z każdym można podyskutować, ale nie z wyznawcami tego dziada. BTW - ich idol nie umie nawet utrzymać porządku we własnej partii, nie wspominając o produkcji dzieci na boku. Konserwatysta pełną gębą. Jaki krul - takie kuce.

 

http://www.zbierak.pl/static/img/gotowe/6c06ed89296bf16c17770d2f48956be8.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Z każdym można podyskutować, ale nie z wyznawcami tego dziada.

 

bo to w większości młodzieżówka z emocjami zamiast argumentów, natomiast ocenianie doktryny na przykładzie ekstremisty jest jak ocenianie fabuły książki po okładce

 

btw Korwina wywalili z jego własnej partii nie po raz pierwszy, z reguły powodem był właśnie ekstremizm

Link to post
Share on other sites

 

 

Jeżeli verul czujesz się w jakiś sposób "opluty", to wybacz, zdecydowanie nie miałem takiego zamiaru.
Nie mam powodu by czuc sie "oplutym" przez Ciebie. :) Mam nadzieje, ze moje posty Ciebie takze nie urazily.

 

 

bo to w większości młodzieżówka z emocjami zamiast argumentów, natomiast ocenianie doktryny na przykładzie ekstremisty jest jak ocenianie fabuły książki po okładce   btw Korwina wywalili z jego własnej partii nie po raz pierwszy, z reguły powodem był właśnie ekstremizm
W sumie to go nie wywalili tylko nie jest juz prezesem. I z tego o wiem akurat byl zbyt malo radykalny. Zreszta tylko oni wiedza o co poszlo.

A rozmawiac mozna z kazdym niezaleznie od wyznawanych przez niego pogladow o ile naturalnie taka osoba potrafi dyskutowac na odpowiednim poziomie, a nie ograniczac dyskusje do pyskowki na poziomie dresa z bramy. Z takimi osobami faktycznie nie dyskutuje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

ocenianie doktryny na przykładzie ekstremisty jest jak ocenianie fabuły książki po okładce

 

Wystarczy poczytać sobie wypowiedzi niektórych działaczy KNP, w tym obecnych europosłów, by dość szybko zrozumieć, że on tam akurat jakimś strasznym ekstremistą nie jest, to raczej u nich norma. Toż oni w wywiadach jasno i wyraźnie stwierdzają, że bicie żon jest ok i wielu kobietom przydałoby się takie dyscyplinowanie, ale niestety lewackie państwo tego zabrania. Byłem na kilku spotkaniach KNP i to, co tam się opowiada, potrafi zjeżyć włosy na karku. To gorzej niż sekta.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

A gdzie tam! Gdyby z UPR swojego czasu pozbyto się kompletnych świrów w rodzaju Michałkiewicza, który obecnie słynie chyba jedynie z występów u Rydzyka, to byłaby to partia którą mógłbym nawet rozważyć przy urnie. Niestety ster przejęli tam zdewociali kato-faszyści i obecnie jest to część, tfu, Ruchu Narodowego.

 

KNP to kompletne science-fiction.

Link to post
Share on other sites

I jestem przekonany, że niejednej żonie taka reakcja by pomogła wrócić na ziemię. 
 

 

Chyba nie rozumiesz znaczenia takich słów, zwłaszcza w ustach polityka.

 

Ciekawie, czy tym paniom pomogło to wrócić na ziemię...

 

http://www.thewesternstar.com/media/photos/unis/2010/07/02/photo_1007294/article.jpg

 

http://www.abetterwaydomesticviolence.org/abuse-jen.jpg

 

Nie będę wstawiał bardziej drastycznych zdjęć, bo nie o to tu chodzi. Ciężko mi wymagać od ciebie, abyś zrozumiał istotę problemu. Skoro relatywizujesz gwałty, pobicia to przy tym pikuś.

Link to post
Share on other sites

Skoro sie bawimy we wklejanie obrazkow to moze wkleje taki?

 

http://cdn15.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/203721/wasniewska_ukrywala_sie_wsrod_bandytow_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

 

http://cdn19.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/176371/grob_madzi_z_sosnowca_cmentarz_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że OT, ale chyba trzeba naprawdę być korwinistą, aby widzieć jakieś połączenie między tysiącami kobiet, jakie co roku cierpią w Polsce z powodu przemocy domowej, a dzieciobójczynią z Sosnowca.

 

Jeśli uważasz, że to "zabawa" to jedynie po raz kolejny dobitnie pokazujesz, że uczucia wyższe są ci obce.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy nie potrafisz czy nie chcesz zrozumiec roznicy pomiedzy usprawiedliwianiem lub pochwalaniem przemocy wobec kobiet (czego nie robilem ani ja ani tamten posel) a pomiedzy zauwazeniem, ze ludzie sa rozni. Poza tym uderzyc, a pobic to dwa rozne czasowniki i to nie sa synonimy, wiec nie stosuj ich zamiennie.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Dopuszczalne jest uderzenie żony? - Ludzie są tak różni, że nie można ich wrzucać do jednego worka. I jestem przekonany, że niejednej żonie taka reakcja by pomogła wrócić na ziemię.

 

 

Jedną więc można lać, a drugą nie - wszak ludzie są różni...

Poza tym raz można, a dwa razy już nie ? To w jaki sposób można ? Z liścia, czy pięścią ? A co, jak się przewróci i walnie głową w coś twardego ? Jej wina - nie powinna pyskować ?

 

Mam prośbę - pokaż to, co piszesz, swojej matce - z pewnością będzie dumna.

Link to post
Share on other sites

 

 

To mialo jedynie dowiesc faktu ze ludzie sa rozni.

 

Nie wiedziałem, że trzeba tego dowodzić.

 

Nie wiedziałem również, że jest to "argument", którym można tłumaczyć przemoc wobec kobiet. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...