Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

@dad - takich kwiatków jest dużo, nawet w Starym Testamencie. Nie od dzisiaj wiadomo że nauczanie Kościoła na przestrzeni wieków się zmienia, ale jakie jest jasne stanowisko wobec tego typu tekstów, nie chcę się wypowiadać. Zasięgnę i języka i może kiedyś temat wróci.

Link to post
Share on other sites

@dad - takich kwiatków jest dużo, nawet w Starym Testamencie. Nie od dzisiaj wiadomo że nauczanie Kościoła na przestrzeni wieków się zmienia, ale jakie jest jasne stanowisko wobec tego typu tekstów, nie chcę się wypowiadać. Zasięgnę i języka i może kiedyś temat wróci.

Perełką jest list św. Pawła bodaj do Tymoteusza, w którym zabrania kobiecie nauczać i nakazuje całkowitą posłuszność mężowi. A zbawienie kobieta uzyska przez rodzenie dzieci :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Wiedza o Islamie level: expert. 
 No tak, wrzucilem do jednego worka kilka odlamow chrzescijanizmu. Ale kazdy z nich (no prawie) ma jakichs duchowych przywodcow. W islamie tak rozowo to nie wyglada. Nawet jezeli przywodcy sa to raczej lokalni niz ponadnarodowi.
Link to post
Share on other sites

Oj zgwalcic mozna na wiele sposobow. Mozna mniej brutalnie, mozna bardziej brutalnie.

Wyobraź sobie, że masz córkę... reszty się domyśl... też będziesz takie bzdury wygadywał? Chłopie... poświęć chwilę i... po prostu... pomyśl.

 

To jak z pobiciem.

 

http://media2.giphy.com/media/qIdI1mBQjcw80/200_s.gif

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj Gordon ma na 8. do gimnazjum, więc musisz trochę poczekać ;)

Rozczaruję Cię.

Mam dziś rozprawę w Poznaniu, czyli jakieś 400 km od domu. Właśnie zatrzymałem się na śniadanie i zastanawiałem się czy masz teraz w-f czy plastykę.

Wyobraź sobie, że masz córkę... reszty się domyśl... też będziesz takie bzdury wygadywał? Chłopie... poświęć chwilę i... po prostu... pomyśl.

 

Sprawiedliwość to nie jest zemsta. Sprawiedliwość jest pozbawiona takich emocji.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...