Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Mała podpowiedź jak można zarobić na 980Ti. 

Genialna inicjatywa mająca duży potencjał.

Chłopaki zamiast siedzieć na przysłowiowych "schodach" lub "murku" i wymyślać głupoty, przez które ich kierunek rozwoju jest zgodny z grawitacją, to wpadli na super pomysł.

Takich usług jest bardzo mało, u mnie wręcz w ogóle, a wiele osób głównie starszych mogłaby zyskać pomoc w codziennych, prostych czynnościach. 

Nawet niektórzy z naszych forumowiczów dźwigają ciężkie siaty z Lidla, im też pomoc by się przydała :x 

Jestem również przekonany, że podczas wykonywania zleceń wymienionych na tej liście, to przy okazji trafi im się jakaś dodatkowa fucha. 

 

Czesiu, weź przykład z chłopaków, a zarobisz na swojego przyszłego, niedoszłego, obecnego czy też nie, GTX'a 980.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Genialna inicjatywa mająca duży potencjał.

W stu procentach się z Tobą SKEEPER zgadzam. Pewnie dlatego, że za gówniarza (tak, jakbym teraz był wielce dorosły..) sam podejmowałem się jakichś prac, starałem się być w miarę zaradny, przez co Rodzice utrzymywali mnie w zakresie moich potrzeb  tj. edukacja, ubrania, wyżywienie, czasem jakiś mały "bonus" (gra, fajniejszy ciuch czy ułatwienie zakupu wymarzonego telefonu poprzez opłacanie mi abonamentu w jednej z sieci komórkowych żeby był tańszy), a na resztę zachcianek zarabiałem i zbierałem sam, bo po prostu tak chciałem. ;)

 

 

Ale głupie pomysły też miałem, jak to dzieciak.. :D

Edytowane przez Freso
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...