Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Nie wierzę jaki miałem sen :x

Chodziłem gdzieś po lesie i spotkałem Nowaja. Podchodzę i mówię: Siema Lewaj, mordo. On palił papierosa i mówi no cześć. Gdzieś za rzeką był zlot benchmarkowców i nie wiedziałem jak przejść przez tą rzekę, Nowaj dopalając papierosa, powiedział: Chodź za mną.
Znaleźliśmy most zrobiony przez bobra (wtf) Próbowaliśmy przez niego przejść, ale bóbr nas atakował. Musieliśmy iść ze 3km dalej, ale wtedy włączyłem mini mapę i się okazało, że poszliśmy w ogóle w złą stronę. Finalnie wzieliśmy taksówkę i dojechaliśmy na zlot benchmarkowców. W tym momencie się obudziłem :>

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Odpowiedź na artykuł z GP odnośnie naruszania przez ruskie samoloty naszej przestrzeni.

Na wszelki wypadek w spoilerze ;)

 

 

Spoko. W razie zagrożenia ruszy do boju na białym koniu Jaro z przybocznymi: Mnietkiem Szermietiewem zwanym Szarym i Antonimusem Maciarką z zastępami janiołów z gorejącymi mnieczami z Pisd, wspartych podzastępami wiernych z Radia Maryja niosącymi święte obrazki, niezużyte gromnice i ogarki świeczek. Na ich głowach, niby kaski, będą lśniły berety z moheru, przetykane srebrną nitką, skrzętnie skryta przed Wielkim Ojcem zwanym Tadeuszem. W ramach krucjaty wykorzystamy nasze kulczykowe i wąsaczowe autostrady (po opłaceniu bramek) a transport kolejowy dla wojsk szemranych zabezpieczy minister transportu kolejami śląskimi - przewozy regionalne. Wikt dla wiernych w oparciu o sól wypadową i susz jajeczny, wsparty produktami GMO, podrzuci z bulem pałac prezydencki. Gdy ryknie z co najmniej 5 tysięcznej armii PiSowskiej Bogurodzica, pękną znienawidzone mury kremla i Donosław zawiesi sztandar UE na gruzach kazamatów NKWD. Armia naszych doskonale wyszkolonych podczas dwutygodniowych kursów wieczorowych oficerów wywiadu Maciarewicza wywącha wszystkich wrogów Polski i przytarga pod nogi Bronka przed pałac prezydencki albo na Wawel TU-154. Bolszewiki ućkną poza Ural w spazmach płaczu a co niektórzy zaczną płacić abonament tacie Rydzykowi, wykupując cały zapas cegiełek stoczniowych. Niech wiedzą bolszewiki, że z nami nie nie ma żartów.

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Użytkownik Szaju jest bardzo nie odpowiedzialnym człowiekiem.

Ugaduje się ze mną że sprzedaje mi monitor i kartę graficzną, mieliśmy zrealizować transakcję poza allegro poprosiłem go o dokładniejsze zdjęcia obiecał że zrobi wczoraj do godziny 14:00 lecz tego nie zrobił , następnie napisal mi taką wiadomość

.

POwiem tak dostałem kilka ofert kupna całego zestawu i mam cieżki orzech do zgryzienia.

NIe mogłem się wczesneij skontaktowac gdyz dopiero wrociłem z pracy/......

 

Wszystko było już dogadane , kasa przygotowana , a on nagle nie odpisuje nie odbiera itp , powiem tyle straciłem tylko czas i nerwy naszczęśćie pieniędzy nie , ostrzegam przed tym użytkownikiem , nie zawierajcie z nim żadnych transakcji ,a tym bardziej nie wpłacajcie mu pieniędzy jest bardzo nie zdecydowany !

 

 

Straciłem czas i nerwy , mogłem już dawno zakupić te podzespoły w podobnych cenach , wczoraj miałem dokonać transakcji z tym użytkownikiem , a stało się zupełnie inaczej.

Rozumiem , mogłem to zostawić i olać w końcu kasy nie stracilem prawda :) ? , ale liczy się sam fakt gdy ja coś sprzedaję to wszyscy czepiają się o każdy nawet najmniejszy szczegół ;) .

 

 

 

Polecam sprzedającego Szaju bardzo szybka wysyłka , świetny kontakt towar jak najbardziej zgodny z opisem.

 

 

:rotfl:

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Okar nie masz nic lepszego do roboty ?

Wszystko zostało wyjaśnione i zakupiłem u tego użytkownika monitor w czym problem ?

 

Aktualnie nie mam czym zająć palcy... a może palców? Ty jesteś dobry z ortografii to może podpowiesz który wyraz jest poprawny?

 

Na Twoim miejscu "poświęciłbym czas" i poszukał okazji cenowych ;) Obowiązkowo po tygodniu wszystko wszystko na allegro razem z fotkami pudełek z każdej strony i pod każdym kontem... a może kątem? Sam nie wiem...  język p(P?)olski, trudny być.

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...