Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

 

 

Więc nie mydl nam tu oczu o dojrzałości i niezależności finansowej, jeśli zamiast butów i czynszu opłacasz sobie rozrywkę
 

Przecież nie pisałem nic o pełnej niezależności finansowej. Dodo sugerował coś takiego, ja napisałem że posiadam zaplecze finansowe, a to co innego ;)

Link to post
Share on other sites

Panie BIGPUN, w porządku, jestem świadomy, że w porównaniu z wieloma ludźmi to można powiedzieć że ja mam jeszcze mleko pod nosem, tylko po prostu nie lubię (może źle to zrozumiałem?) jak ktoś w Internecie ma problem, że jestem w takim wieku a nie innym, nie sądzę, żebym był wyjątkowo irytujący. 

 

A tak przerywając.. to zauważyłem ostatnio, że potrafię jedną opinią czy zdaniem wzbudzić falę kontrowersji i 2 strony dyskusji :P Oczywiście nie mówię, że to coś złego, tylko, hm, dla mnie to takie fajne uczucie, liczyć się dla kogoś. Dopiero co skończyłem 1 klasę technikum. Mam teraz dziewczynę, dużo dobrych znajomych, mnóstwo zainteresowań, ciekawych rzeczy do robienia. Jest bardzo ok. Ale we wcześniejszych latach, ciężko mi to przyznać, w podstawówce i gimnazjum, byłem po prostu gnojony. I na pewno nie ze względu na to, że irytowałem kogoś. Po prostu byłem inny. Wyważony, kulturalniejszy, miałem zawsze coś mądrego do powiedzenia na lekcjach i dobrze się uczyłem.

Edytowane przez BumCykCyk
Link to post
Share on other sites

Nie przejmuj się BumCykCyk xD, ogólnie społeczeństwo młodych w naszym kraju jest lekko mówiąc "pierdolnięte". Później jako że wszędzie się widzi takich pajaców z naszych roczników widzą to starsi i wyrabiają sobie o nas opinię, nawet nie warto tego zmieniać bo imo to prawda w większości, mniejszości się nie liczą 

Link to post
Share on other sites

 

 

A tak przerywając.. to zauważyłem ostatnio, że potrafię jedną opinią czy zdaniem wzbudzić falę kontrowersji i 2 strony dyskusji
 

 

Niee wątpię że to ty, pewnikiem gdy tylko ja dołączyłem to zrobił się taki burdel ;P

Link to post
Share on other sites

 

 

Chyba nie zrozumiałeś BIGIEGO, nie wiem może różnica wieku   :wariat:

 

 

Zrozumiałem, temu napisałem: "w porządku" :) To co napisał w Post Scriptum, napisał, bo nie chciał bym poczuł się urażony. Nie ciągnijmy tego tematu dalej proszę, szkoda waszych klawiatur. 

Muszę to tutaj wkleić, nie wiem, niektórzy się będą śmiać, nie którzy załamywać. Napisałem dzisiaj na facebooku, że oddam za darmo kamerkę. Moja irytacja sięgnęła zenitu. Kompletny brak jakichkolwiek zdolności do pisania zgodnie z zasadami gramatyki i ortografii. O reszcie rzeczy nawet nie piszę... 

 

 

 

http://i.imgur.com/sqaISqI.png

 

http://i.imgur.com/wUVgDwd.png

 

 

Uznałem, że właściwie nie szkodzi jak nie zatuszuję nazwisk  :D

 

Nie narzekajcie na biedę intelektualną na forum. Jest gorzej.

Edytowane przez BumCykCyk
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...