Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Nowajek, przenośnia, nie chodziło mi dosadnie o pochodzenie rodowe. Tam gdzie nie ma biletów, gdzie masówa może wejść zdarza się więcej oszołomów itp. Zresztą nie problem o tym poczytać na internecie, co tam się dzieje na Woodstocku. 
Różny element raz w roku siedzi tam kilka dni i pije nie wiedząc, która jest godzina.

Edytowane przez mejor
Link to post
Share on other sites
Zresztą nie problem o tym poczytać na internecie, co tam się dzieje na Woodstocku. 

 

Uwielbiam ludzi, którzy nie doświadczając czegoś na własnej skórze wypowiadają tego typu stanowcze opinie. W internecie możesz sobie również poczytać o Reptilianach...

 

Nie jestem fanem Woodstock'u, byłem, widziałem, nie do końca moja bajka, ale "opinie" osób, które tam nie były i robią z siebie ekspertów są dla mnie wyjątkowo żałosne. 

 

O tym, co się dzieje na pielgrzymkach i w zakrystiach również można sobie w sieci poczytać...

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
więcej oszołomów

Jakby na tym Tommorrowland nie było oszołomów.

 

kilka dni i pije nie wiedząc, która jest godzina.

Na Tommorrowland wszyscy trzeźwi o innych używkach nie wpominając ;)

Edytowane przez BARTOL48
Link to post
Share on other sites

To ja mogę dać takie porównanie :)

Z Woodstock'u kiedyś mieliśmy gościa co się naczytał za dużo Agathy Christie, trzeba było go obezwładnić i wynieść. Biegał z siekierką z castoramy i nożem (uszkodził kilka mebli barowych i zranił 2 osoby) w namiocie znaleźliśmy 8 puszek z gazem łzawiącym. (10 miesięcy za kratą)
Euforia festiwal, gość z wiatrówką, także entuzjasta gazu pieprzowego, narąbany pod 6 promili (jeśli mnie pamięć nie myli).  (4/12 zawiasy)
Coke Live festiwal... tu jest lista długa jak napisy końcowe po filmie.

 

Wszędzie sie trafia coś :) Nie ma co po tym szufladkować, bo jednemu się podoba błoto i dobra muzyka grana przez zespoły, inny woli kolorowa i gościa za konsolą z dobrymi dźwiękami i playback. (czy jak to się nazywa)
 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Geneza Woodstocku odnosi się do hipisów, którzy żyli chwilą, nie myśleli co będzie później, ćpali i spali po ławkach w parku. Zresztą wystarczyło mi wejść na forum woodstocku i tam ludzie opisują co się dzieje, syf i masa ćpunów. 
Myślę, że normalnym ludziom jadącym na taki festiwal, żeby posłuchać dobrej muzyki i się zrelaksować może to bardzo przeszkadzać.

Link to post
Share on other sites

3 razy służbowo, 2 razy prywatnie (nie wspominam źle tych wyjazdów) Mogę nawet powiedzieć że dobrze się tam bawiłem ze znajomymi, kilka piwek, coma, dezerter, masa zdjęć i jest co wspominać :)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Geneza Woodstocku odnosi się do hipisów, którzy żyli chwilą, nie myśleli co będzie później, ćpali i spali po ławkach w parku.

 

Po raz kolejny udowadniasz, jak bardzo rozległa jest twoja ignorancja...Nie znam się, to się wypowiem... Sprawdź może sobie najpierw jakie nazwiska światowej sztuki, filmu, literatury, muzyki i polityki wywodzą się z tego ruchu społecznego zanim zaczniesz po raz kolejny pi*******ć tak wierutne głupoty.

 

Równie dobrze mógłbym napisać, że na każdym festiwalu muzyki elektronicznej wszyscy biegają na kółkach i byłoby w tym więcej prawdy niż w twoich wypocinach. 

 

 

 

Wszędzie sie trafia coś

 

Amen. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Tegoroczny tomorrowland:

 

10497432_10152976156953056_1802768056460

10548121_10152976156373056_3265469018694

1907853_10152976155013056_84904569398296

 

Jako że to nie moja muzyka w zeszłym roku wybrałem się na jeden dzień TL (swoją drogą właśnie trwa pierwszy weekend i od piątku chodzą mi wszystkie okna w mieszkaniu). W tym festiwalu chodzi o oprawę i warto to zobaczyć nawet jeśli ktoś, jak ja, dostaje cofki na dźwięki wszystkich didżejów tiestów. Takiej ilości nafukanych i zrobionych "muscles from brussels" nie ma na żadnym innym festiwalu. Na rock werchter też nie brakuje pijanych ale nigdy nie widziałem tam nawet jednej bójki czy choćby spiny. Na TL ochrona ma co robić. I choć ilość pijanych jest wszędzie podobna to ilość ludzi na srogim challengerze po twardziochu na woodstocku jest dużo mniejsza niż na tommorowland (choć na WS byłem tylko 2 razy więc pewnie stały bywalec mejor wie więcej).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://31.media.tumblr.com/be9d6162ea7ca7449b3fd9340ddd7cc5/tumblr_n8il3aLYQf1tv7yt8o1_250.gif

 

http://asset-b.soup.io/asset/5998/0405_b622_480.jpeg


 

 

tomorrowland:

 

Nie wiem co to ale wygląda zachęcająco

 

http://www.tomorrowland.com/sites/default/files/styles/image_gallery_full/public/media/Galleries/2012/2012-07-28%20-%20TOMORROWLAND%20-%20SUNDAY%20-%20057.jpg

 

http://www.exqlusiv.com/content/Post/Tomorrowland_Girls/_MG_5619.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

Takiej ilości nafukanych i zrobionych "muscles from brussels" nie ma na żadnym innym festiwalu

To nie byłeś na Love Parade jak jeszcze miała lata świetności w Berlinie :D

ja byłem 5 razy ;D raz jak było 1500000 ludzi :D

tam to dopiero żywioł :D 

 

Co do Tomorrowland to jest to impreza zrobiona na bardzo wysokim poziomie tak jak Ultra

Tu są Pompowane przeolbrzymie pieniądze o których Woodstock może tylko pomarzyć więc i sam wizerunek jest inaczej kreowany

Tu też się znajdą oszołomy zrobione tak fetą i dropami, że aż niewiedzą co robią - np słynny filmik z Ultra z zeszłego roku jak dziewczyna praktycznie zaczęła się bzykać z drzewem :D

http://unlooker.com/wp-content/uploads/2014/03/ultra_tree_kisser.jpg

 

 

Problem w tym,że na tych wszystkich pięknych relacjach tego nie pokazują tak jak to pokazują katolskie media w PL jak organizują Woodstock a z tegoco wiem jak byłem na LP i z opowiadań tych co byli na Ultra i TL jest podobnie

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...