Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Wczoraj wieczorem też był, ale zanim zazbierałem kota do domu, wziąłem aparat i czołówkę, to jeża wcięło :rotfl:

Najwyraźniej zamieszkał gdzieś w krzewach u mnie w ogrodzie :)

Daj mu ślimaki zobaczysz jak migiem zje :) Tylko nie zbliżaj się do jego legowiska bo już go nie zobaczysz :D

Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu, kiedy to zbierało się ślimaki i potem się je sprzedawało, kumpel uzbierał dwie reklamówki i poszedł z nimi do skupu. Było dość późno i skup był już zamknięty, więc zabrał te reklamówki pełne ślimaków do domu i zostawił na balkonie z myślą, że następnego dnia pójdzie je sprzedać.

Rano wszedł na balkon, a ślimaki mu się rozlazły po całym balkonie i zdążyły opanować jeszcze pół bloku.

Link to post
Share on other sites

Mam ciekawe doświadczenia z jeżami.

Pierwsze zaszło za sprawą mojej kochanej babci. Zobaczyła na swojej działce jeża gdzieś w krzakach(okres jesienny), to zapakowała go do koszyka i przywiozła pokazać wnusiowi. Zostawiła go w altanie na noc z zamiarem odłożenia go na miejsce rano. Rano po otworzeniu drzwi od altany naszym oczom ukazały się jeżowe ekskrementy w każdym możliwym bucie i laczku. Ogólny chaos i zniszczenie. Tak zakończyła się historia mojej babci z jeżami. Od tego czasu tylko zostawia w paru miejscach coś do wszamania dla rezydentów jej działek :D

 

Drugie było już u mnie podczas grilla. 2-3 w nocy, ciepła letnia noc. Siedzimy sobie spokojnie po cichu, żeby sąsiadom przypadkiem nie przeszkadzać i nagle słychać jakieś tuptanie. Myślałem, że brama została otwarta i jakiś nieproszony gość w postaci psa zagubił się po drodze. Brama zamknięta, mój pies w domu. Biorę latarkę, łażę po krzakach i nagle jak petarda wystrzelił z krzaków jeż w stronę innych krzaków w akompaniamencie galopu miniaturowego konia. Leżeliśmy ze śmiechu. :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...