Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Dowiedz się ilu Historyków europejskich popierało taką tezę to raz.
Dwa, to nie ma nic wspólnego z empatią, takie są fakty, że dowodów nie ma. Co nie oznacza, że był to okrutny zbrodniarz.
Powiedz mi jeszcze gdzie przeczytałeś, że to mój idol?

Bardzo się cieszę, że w dalszym ciągu pochlebiasz mi  tymi jakże wysokiej wartości komplementami płynącymi z twoich ust.

Link to post
Share on other sites

@up2

Jak wielkie bzdury piszesz, tak co do trynkiewicza masz racje - świeża sprawa, a nie wiadomo kto tu zagląda i czyta to forum. Hitler to zaszkodził bardziej naszym dziadkom, więc nie ma czego porównywać.

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

 

 

Hitler to zaszkodził bardziej naszym dziadkom, więc nie ma czego porównywać.

 

Druga W.Ś. zadecydowała o kształcie Europy przez kilka następnych dekad, co między innymi skutkowało tym, że Polska znalazła się za żelazną kurtyną. Można bawić się w "co by było gdyby", ale nie trzeba wróżki, żeby móc sobie wyobrazić, że gdyby nie zniszczenia wojenne i komunizm, to obecnie mielibyśmy lepiej. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Chyba żeście się z własnymi du***i na głowy pozamieniali, jak uważacie, że żartowanie z Trynkiewicza jest jakkolwiek na miejscu. Już poprzednim razem miałem tu napisać dwa słowa wyjaśnienia, ale sądziłem jednak, że mamy do czynienia z poważnymi ludźmi a nie bydłem.

To nie są żarty sytuacyjne. To nie jest naśmiewanie się z medialnej wrzawy. To jest zezwierzęcenie i otumanienie do tego stopnia, że nie wiadomo gdzie się kończy internet a gdzie własny rozum. 
Wychodzi na wolność kat, oprawca i zboczeniec. Wychodzi dlatego, że 25 lat temu banda kretynów nie umiała go porządnie osądzić. Wychodzi i tym faktem pluje w twarz ofiarom, rodzicom tych dzieci i wszystkim dotkniętym działaniami tej kanalii, kompromituje nie tylko wymiar sprawiedliwości (tamtejszy i aktualny) ale kompromituje też nasze media i ich aktualny poziom znieczulicy i debilizmu.
Żenada sięga zenitu a Wy tutaj wesoło popierdujecie bo "tryn tryn trynkiewicz" i "surowi rodzice". 

Tfu.
 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Te dowody może były, może są (ale jeszcze nie ujawione), może dopiero sie odnajdą, możemy sobie gdybać, ale jak naiwnym trzeba być żeby:

-myśleć, że Hitler mógł nie wiedzieć o holokauście dokonanym na Żydach

-wierzyć, że wszystko co powie JKM to prawda objawiona

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nikt tutaj nie napisał, że Hitler mógł nie wiedzieć o holokauście dokonanym na Żydach, więc nie wiem z kim i o czym rozmawiasz.
Sprawa JKM to jest dyskusja na dłuższy czas, tak się zgadza, że mnie te kwestie w ich programie wyborczym nie interesują, mnie interesują kwestie gospodracze. Mam o tym pojęcie i tylko tym się kieruję popierając jednych, a innych olewając. W Polsce istnieje wiele partii Konserwatywno-Liberalnych, Minarchistycznych, jednak żadna nie ma takiej siły przebicia i mając takie poglądy trzeba przyjąć KNP takim jakie jest, Korwina też trzeba przyjąć takim jakim jest bo innego nie ma w Polsce, w UK jest np. Farrage, w wielu państwach europejskich jest partia, która ma takie poglądy.

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie ma żadnego dowodu na to, że Hitler wiedział o Holocauscie.

 

a.) Nie ma żadnych dowodów na to, że Hitler wiedział o Holocauście i jakby był sądzony to nie mógłby być skazany

 

 

Nikt tutaj nie napisał, że Hitler mógł nie wiedzieć o holokauście dokonanym na Żydach, więc nie wiem z kim i o czym rozmawiasz.

 

A tak sobie pisze sam do siebie ;) .

Edytowane przez Lionelsq
Link to post
Share on other sites

Nikt tak nie mówi, jeżeli nie rozróżniasz:

a.) Nie ma żadnych dowodów na to, że Hitler wiedział o Holocauście i jakby był sądzony to nie mógłby być skazany

b.) Hitler nie wiedział o Holocauście

 

To musisz trenować czytanie ze zrozumieniem.

Mam nadzieję, że zrozumiałeś Lionel, jeżeli nie, przeczytaj 10 razy, może zrozumiesz.

Link to post
Share on other sites

tak przed dzisiejszym Euforia Festival :D

 

Myślałem, że tylko mi Pan Kleks po latach kojarzy się z jednym wielkim narko tripem. Nie wiem czy ta bajka ma jakieś drugie dno czy to ja mam już tak zryty beret  :wariat:

Edytowane przez rorke
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...