Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

"Dumb, Pathetic, British Police step out on bikers causing a accident"

 

Ale mnie łapie nerwa jak czytam coś takiego. Przekraczają prędkość na zakręcie i we mgle ale to usiłujący ich zatrzymać policjant powoduje wypadek... A gość miał na liczniku prawie 100 mil/h.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dziś w sklepie był jakiś Polak z dzieckiem, syn mówi do niego tato tato kup mi kup mi na co ojciec " nie"   tato tato kup mi bo powiem mamie że sikasz do zlewu :rotfl:


Edytowane przez okar19
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Widzisz po prawej stronie nerda z 73 na końcu? Życie tego chorego człowieka ogranicza się do przesiadywania całymi dniami na SB oraz bezsensownej tułaczki po profilach użytkowników BMK.  Siedzi na dwóch monitorach z czego na jednym ma ustawione automatyczne odświeżanie swojego profilu i czeka aż ktoś na niego wejdzie. Gdy ktoś już wejdzie w mniej niż minutę jest na Twoim profilu! Sprawdziłem to dziś, niepozornie wszedłem na jego profil i niecałe 30 sek później był już u mnie!  Zrób mu przysługę i ignoruj go, nie odpisuj, być może przyczynisz się do uratowania tego wraku człowieka.

Z profilu oskar19

 

Dobre, dobre!

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

Na końcu najlepsze: "beating kids isn't always the solution" 

 

Ja jakoś nie miałem nigdy w życiu "bezstresowego wychowania" i nie jest mi wcale źle. Nie narzekam, wyszedłem na normalnego człowieka. Tyle teraz się o tym mówi, a gdyby ta czarna małpa dostała w domu od matki albo od ojca raz czy drugi w łeb to może nauczyłaby się szacunku do rodziców.

Swoją drogą matka też nieźle ... :wariat:

 

nie przeklinaj / worm

 

 

Przepraszam  :cry:

Edytowane przez Klikacz
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie zła parole ta matka odwaliła a te jej dzieci to też nie wychowane. myślę ze problem nie jest w biciu tylko , na ... rodzic jeśli się potem ma je w du**e i ich nie wychowuje? Przeciez to nie jest jakieś tamagochi.... Nie rozumiem takich ludzi. Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

 

nie przeklinaj / worm

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...