Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Jak to dlaczego?

Żeby plebs się cieszył, pił wino i się bawił, a prawdziwe problemy zeszły na drugi plan.

Można to porównać do dodrukowania dolara przez rząd USD, każdy ma niby więcej piniendzów ale co z tego skoro jego wartość jest niższa.

 

Ot taka teoria spiskowa.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ciekawi mnie dlaczego góra podjęła taką decyzję.

 

Nie mogę wypowiadać się co kierowało innymi w głosowaniu ale z mojego punktu widzenia wyglądało to tak- wyłączenie repa w "na luzie" nie zmieniło tego w jakim stopniu odzwierciedlał on poziom wiedzy. Kto chciał przyznać rep za uwagę w na luzie robił to pokrętnie nagradzając innych poza tym działem. Jedyny zauważalny efekt był taki że po tyłku dostała aktywność ludzi w "na luzie". Zobaczymy czy dział odżyje a to dopiero początek "reformy" punktów reputacji więc nie zamartwiajcie się na zapas ;) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czy w skład reformy będzie coś takiego jak zakaz przyznawania repów za ogłaszanie konkursów? Konieczność zaglądania komuś do zawartości znacząca ogranicza podaż propsów.

 

I co z tego, że frekwencja spadła? Patrz, jak ten temat się szybko zeszmacił. Z rozmów politycznych i wpisach o pedofilach teraz zaczęli pokazywać cycki. Łaaaał

Tylko Nowaj trzyma się dawnych klimatów.

 

Poza tym, jak frekwencja spadła, to ilość bezsensownych propsów spadła, nawet jeśli zakładamy, że każdy kto by dał normalnie komuś propsa, to dawałby go po cichu.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

 

 

efekt był taki że po tyłku dostała aktywność ludzi w "na luzie"

 

fu*k THAT!

 

To forum komputerowe a nie for fun. Wiem, że jakoś trzeba nabić odwiedziny, ale proszę was . . .

 

 

 

Kto chciał przyznać rep za uwagę w na luzie robił to pokrętnie nagradzając innych poza tym działem

 

Teraz głupi obrazek i obok przycisk repa. Efekt - jeszcze prościej. 

 

Tak mam już:

 

http://img.sadistic.pl/pics/0a166077fd1c.jpg

Link to post
Share on other sites

Istota całego pomysłu opisana tutaj.
http://img17.imageshack.us/img17/1889/ggzi.png

 

Przy wprowadzaniu tej restrykcji, było mnóstwo głosów niezadowolenia - okazało się, że słusznie przepowiadających wymarcie aktywności w Na Luzie. Największym problemem wtedy, było zbytnie szaleństwo w jpgach i przyznawaniu za nie reputacji - to będzie nadal korygowane, tylko w inny sposób.
Czyli use, but not abuse, a ewentualne korekty wprowadzimy z czasem patrząc na to jak wszystko się rozwinie. Poza tym, powiedział już to Biafra - to dopiero początek, więc nie zamartwiajcie się na zapas.
 

 

 

To forum komputerowe a nie for fun. 

Forum to przede wszystkim ludzie. Skoro tyle osób zadowala powrót reputacji do Hyde Parku, a przeciwwskazania ku temu są malutkie, to dlaczego tego nie zrobić? Co ktokolwiek na tym traci? Jeśli natomiast pewne osoby nie będą wiedziały co to umiar i zaczną wykorzystywać te dobrodziejstwa, to się nimi zajmiemy, albo zablokujemy reputację w najbardziej "gorących"/spamerskich tematach i po problemie.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeśli natomiast pewne osoby nie będą wiedziały co to umiar i zaczną wykorzystywać te dobrodziejstwa, to się nimi zajmiemy, albo zablokujemy reputację w najbardziej "gorących"/spamerskich tematach i po problemie.

Jedna odpowiedź = jeden rep max. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zabawne. Seed potępia nabijanie postów przez Xora :rotfl: , bo niby się kłóci o kąsole (że niby dana strona barykady siebie nawzajem propsuje), ale to, że modzi głaszczą siebie na potęgę, to już jako argumentu nie napisał. :->

 

Było lepiej, jest gorzej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Jedna odpowiedź = jeden rep max. 
 

 

No to już byłaby bzdura w rodzaju unijnych limitów na produkcję. Jak tu przedłużać e-penisy jak każdy miałby mieć takiego samego ?

Edytowane przez Nowaj
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
No to już byłaby bzdura w rodzaju unijnych limitów na produkcję.

 

To jest polityka zbalansowanej gospodarki, a mniej oficjalnie plan mitteleuropa.

 

 

Tak poza tym, to szybcy jesteście.

Inicjatywa wyszła 20 września, a mamy 12 listopada.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Sid

 

Czemu tego nie przekopiowałeś tylko fotę wkleiłeś. Złe nawyki trudno zgubić?  :P

 

 

 

Inicjatywa wyszła 20 września, a mamy 12 listopada.

 

Sid od dawna planował rozłam na forum. 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Dziewczyna u ginekologa. Młody, przystojny lekarz zaczyna badanie, zakłada jednorazową rękawiczkę, wkłada palce. Badanie czyli. Nagle dzwoni telefon. Lekarz jedną ręka odbiera, a jako że czas to pieniądz, to drugą kontynuuje badanie: 
- Halo! Tu Heniek... ze studiów... jestem w twoim mieście. 
- Nie może być. Przyjeżdżaj, trzeba to oblać. 
- A jak do ciebie dojechać? Dzwonię z dworca. 
- Z dworca to pojedziesz prosto, później w lewo, będzie rondo, na rondzie w prawo, następne rondo i dalej to prosto, prosto i jesteś u mnie... 
Na to pacjentka: 
- Panie doktorze czy jeszcze jedno rondo mogę prosić?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...