Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

 

 

Homoseksualizm jest odstępstwem od normy i nikt mi nie powie, że jest inaczej.

 

Mój iloraz inteligencji również jest odstępstwem, i to dość dużym, od normy. Biorąc pod uwagę twoją lotność jeśli chodzi o sekcje RN sądzę, że we dwójkę wyrabiamy średnią...

 

Podobnym odstępstwem jest na przykład leworęczność, którą katoliccy księża niegdyś uważali za zło wcielone...

 

 

 

Brakuje mi z lewej strony związków poligamicznych i kazirodczych, wtedy już by się dopełniło.
 

 

Zajrzyj do Biblii, tam masz tego pełno, wszystko w zgodzie z wolą Jahwe.

Link to post
Share on other sites

Dewiacją jest pedofilia, zoofilia, nekrofilia i tego typu rzeczy. Homoseksualizm występuje w naturze u dziesiątek gatunków, homofobia cechuje jedynie ludzi i szczerze mówiąc nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego. 90% gejów, których znam, to cholernie przystojni faceci, więc osobiście jestem zadowolony, że nie uderzają do panienek ;)

Link to post
Share on other sites

Spokojnie, partie pedofilskie i zoofilne już istnieją na terenie Niemiec. We Francji w juz w kodeksie nie ma słów ojciec i matka, tylko jest słowo opiekun. Zgodnie z logiką lewicowców, że ludziom nie powinno się odbierać szczęścia i jest to związek dwóch świadomych osób dlaczego nie zalegalizować związków kazirodczych, przecież nie można dwóm świadomym ludziom odbierać szczęścia.

Nie identyfikuję się z ruchem narodowym, gdyż bycie polakiem nie jest poglądem politycznym. Nie wiem na ile jesteś swiadom, ale w ruchu narodowym jest nawet sekcja romska.

Brakuje tylko komenatarza, że poglądy prawicowe są poglądami faszyzującymi.


Homofobia przede wszystkim istnieje w mediach i tam gdzie jest rozsiewana propaganda homoseksualna.

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie wiem na ile jesteś swiadom, ale w ruchu narodowym jest nawet sekcja romska.

 

A ty po raz kolejny jako przykład, który ma poprzeć twoją tezę, podajesz dowcip, którego nie zrozumiałeś. 

 

 

 

bycie polakiem

 

Polak pisze się z wielkiej litery.

Link to post
Share on other sites

Zgadza się, pisze się z dużej litery, ale jeżeli ktoś wypisuje takie bzdury to mogą ponieść emocje i nie patrzy jak się pisze.


A ty po raz kolejny jako przykład, który ma poprzeć twoją tezę, podajesz dowcip, którego nie zrozumiałeś. 

 

 

 

 

Polak pisze się z wielkiej litery.

Którego argumentu mialo to być poparcie jeżeli można wiedzieć?

Link to post
Share on other sites

Zakładając, że bycie lewiakiem != bycie debilem i po drugiej stronie barykady tak samo, to wiesz w której partii jest najwięcej debili? W (Ruchu Poparcia Palikota) każdej jest tyle samo debili i pedofilii, tak samo jest wśród księży, katolików, judaistów, ateistów itd.

 

Co do homosiów, to byli oni od zawsze, nie występuje to zjawisko tylko u ludzi, ale ciągle jest dewiacją. Czy trzeba z nią walczyć? Nie, bo wg mnie się nie da. Czy należy im dawać prawa do związków partnerskich i mówienie, że homo i bi jest na równi z hetero? Nie. Dlaczego? Bo to nie jest normalne. Jakby miało być, że pan z panem, a pani z panią, to by tak było i w ten sposób rodziłyby się dzieci. Legalizacja związków partnerskich? Tak, jeśli równocześnie zalegalizujesz mi małżeństwa dla trójkątów i związek partnerski kija ze szczotką, możemy go oryginalnie nazwać miotłą i będą mieli wszelakie przywileje jak odwiedzanie siebie w szpitalu i inne.

 

Mój iloraz inteligencji również jest odstępstwem

&

Przeciętny wyborca Palikota to osoba pochodząca z dużego miasta, w wieku około 30, z wykształceniem wyższtm lub podyplomowym.

 

Nie wątpię.

 

Podobnym odstępstwem jest na przykład leworęczność, którą katoliccy księża niegdyś uważali za zło wcielone...

 

Mój tata był leworęczny. Nauczycielka od polskiego mówiła jemu i jego mamie - mojej babci, że to jest nienormalne, błąd i ma pisać prawą ręką. Teraz potrafi pisać obydwiema. W komunizmie nikt w placówkach państwowych doktryną wiary się nie kierował, więc to, że ludzie mają durne uprzedzenia względem pewnych zjawisk, nie jest sprawą danej wiary, tylko głupoty ludzkiej.

Uczepiłeś się katolików jak typowy lewak, uczep się koranu. Podobnie jak była "wielka dyskusja", że Nergal podarł Biblię. Twój Palikot oczywiście oburzony, że można być karanym za coś takiego jak "obraza uczuć religijnych". Niech podrze Koran i będzie leżał następnego dnia z rozprutym brzuchem na ulicy, zobaczymy, czy będzie taki koks.

 

Nie przepadam za kościołem, ale jak powiedział pewien ksiądz w młodzieży kontra "Jeśli u arabów podpalają jeden chrześcijański kościół, to my w roli odwetu powinniśmy podpalić im jeden meczet u nas." - czy coś takiego, kilka ładnych dni temu to oglądałem, to nie pamiętam słowo w słowo.

 

Dewiacją jest pedofilia, zoofilia, nekrofilia i tego typu rzeczy. Homoseksualizm występuje w naturze u dziesiątek gatunków

 

Dewiacja seksualna - rodzaj zaburzeń na tle seksualnym.

Pedofilia, zoofilia, nekrofilia, biseksualizm i homoseksualizm.

 

90% gejów, których znam, to cholernie przystojni faceci, więc osobiście jestem zadowolony, że nie uderzają do panienek ;)

 

Skąd wniosek, że pedofile, nekrofile i zoofile nie są przystojni?

 

Brakuje tylko komenatarza, że poglądy prawicowe są poglądami faszyzującymi.

Oczywiście, że faszyzm jest domeną prawicy, a Kopernik i Einstein była kobietą :wariat:

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

@up


1175357_507909409283478_1153235977_n.png

 

A co jeśli Polacy sami się zaczęli dźgać, co se7? Polski MSZ ma pewnie głowę na karku. Zaraz się okaże, że to ci sami, co panu wielkiemu patriocie Baumanie uniemożliwili wygłoszenia jakże cennego wykładu, ta sama faszystowska hołota :menda:

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

http://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201308/1377238729_by_combo321.jpg?1377300568

 

http://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201308/1377174734_by_wojtek303.jpg?1377240823

 

http://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201307/1372864855_by_ChimeraPL.jpg?1376321927

 

http://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201308/1376729843_by_funpage1993.jpg?1376818025

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites
Co do homosiów, to byli oni od zawsze, nie występuje to zjawisko tylko u ludzi, ale ciągle jest dewiacją. Czy trzeba z nią walczyć? Nie, bo wg mnie się nie da. Czy należy im dawać prawa do związków partnerskich i mówienie, że homo i bi jest na równi z hetero? Nie. Dlaczego? Bo to nie jest normalne. Jakby miało być, że pan z panem, a pani z panią, to by tak było i w ten sposób rodziłyby się dzieci. Legalizacja związków partnerskich? Tak, jeśli równocześnie zalegalizujesz mi małżeństwa dla trójkątów i związek partnerski kija ze szczotką, możemy go oryginalnie nazwać miotłą i będą mieli wszelakie przywileje jak odwiedzanie siebie w szpitalu i inne.

 

 

Czemu homoseksualizm uznajesz za dewiację? Tak trochę czuję twoje myślenie... i idąc dalej (tym tokiem rozumowania) czy seks analny w związku hetero także jest dewiacją?

A dzieci w to nie mieszaj :D Dopóki nie zostaną przedstawione "badania" na prawidłowy rozwój dziecka w rodzinie założonej przez osoby homo, dopóty będę przeciw, by takie parki miały możliwość adopcji dzieci.

 

A problem związków partnerskich, to nie tylko problem związków homo (niemniej także ich do dotyczy i szczególnie media nagłaśniają tę stronę medalu w naszym obrzydliwie religijnym kraju), ale także i hetero (i tych jest znacznie więcej).

Ty głównie skupiasz się na tej pierwszej grupie tylko przez to, że zostałeś zmanipulowany przez media i inne pierdoły.

 

Interesuje mnie co masz do powiedzenia w sprawie uboju rytualnego. Podzielisz się tym ze mną ( bo wyczuwam nagannie wielki wpływ mediów na twój tok rozumowania)

Edytowane przez emurderrec
Link to post
Share on other sites

 

 

Czemu homoseksualizm uznajesz za dewiację?

 

Sprawdź, co oznacza słowo dewiacja.

 

 

dąc dalej (tym tokiem rozumowania) czy seks analny w związku hetero także jest dewiacją?

 

:facepalm:

Tak wiem, srata tata, że 90% ludzi chcących tych związków, to hetero, ale nie. W naszej konstytucji, która ma wady, ale jednak jest napisane, że uprzywilejowaną jednostką jest rodzina, bo zapewnia ona nowych Polaków. Co to byłaby za uprzywilejowana jednostka ta rodzina, jakbyśmy rozdali je innym grupom, zwłaszcza takim, które nie mogą mieć dzieci. Chcesz mieć dane przywileje? To spełnij cholerne warunki, a nie, że chcesz chcesz obiad, ale zrobić go to nie ma komu.ale także i hetero

 

 

 

 

Ty głównie skupiasz się na tej pierwszej grupie tylko przez to, że zostałeś zmanipulowany przez media i inne pierdoły.

 

Powiedział do człowieka, który nie ogląda telewizji poza tym, że rzadko coś oglądnę na YT, jakiś ichni materiał.

Ta, jak już powiedziałem, podobno jest tak, że homosie to ok. 10%, ale gadają o tym jakoś same homosie (więc to ty jesteś manipulowany, bo jakby związki partnerskie miałyby dotyczyć tylko hetero, to nawet byłbym skłonny się zgodzić, ale pod warunkiem,że będzie zapisane w ustawie, że nigdy nie zostaną zalegalizowane związki dla homosiów i że będą jeszcze inne zapiski, które uniemożliwią zmianę tej ustawy (np. w konstytucji) - ale oczywiście wtedy związki partnerskie przestały by mieć sens, bo względem małżeństwa różniłyby się tylko nazwą, więc zaraz by ustawa została usunięta, bo ludzie by zawierali małżeństwa), a nawet jeśli nie, to veto! Nie, jak się nie podoba, to do Francji. Jak ktoś chce mieć jakieś durne fanaberie, to niech idzie tam, gdzie są one akceptowalne, a nie, że wywołuje zamęt.

 

 

 

Interesuje mnie co masz do powiedzenia w sprawie uboju rytualnego. Podzielisz się tym ze mną ( bo wyczuwam nagannie wielki wpływ mediów na twój tok rozumowania)

 

Szczerze, to nie zagłębiałem się w tą sprawę, ale tak pobieżnie, to chodzi o to, aby ograniczyć eksport Polski. Ahh ten plan Mitteleuropa.

Link to post
Share on other sites

 

 

uprzywilejowaną jednostką jest rodzina, bo zapewnia ona nowych Polaków.

 

Muszę cię zmartwić, ale od wielu lat utrzymuje się tendencja, że coraz więcej dzieci rodzi się poza małżeństwami i za jakąś dekadę będzie to już powyżej 50%.

 

Poza tym na dzień dzisiejszy ok 25% par ma problemy związane z prokreacją, a około 10% nie ma żadnych szans na posiadanie potomstwa. Co zrobić z bezpłodnym małżeństwem ? Odebrać przywileje, bo nie mogą się rozmnożyć ?

 

 

 

Uczepiłeś się katolików jak typowy lewak, uczep się koranu.

 

Argument tak bardzo z du*y, że szkoda mi na to słów. Jakoś nie widzę, by w Polsce na każdym rogu budowano nowy meczet, a duchowni muzułmańscy włazili z butami do polskiej polityki. Nadużywania słowa "lewak", którego znaczenia najwyraźniej nie znasz, nie skomentuję, bo jest przed 23.

 

 

 

jeśli równocześnie zalegalizujesz mi małżeństwa dla trójkątów i związek partnerski kija ze szczotką, możemy go oryginalnie nazwać miotłą i będą mieli wszelakie przywileje jak odwiedzanie siebie w szpitalu i inne.
 

 

Ciągle powtarzasz te same ograne zwroty, autorstwa członków korwinistycznego kierownictwa. Wymyśl coś od siebie, bo to już jest nudne.


1239493_581625708559351_1724970967_n.jpg

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty
Czemu homoseksualizm uznajesz za dewiację?

Jedni uważają to za coś normalnego, inni za dewiację, inni jeszcze za coś tam - ale zgodnie z Biblią jest to czymś złym, jest to grzechem.

 

 

Pismo Święte często powtarza nam, że homoseksualizm jest grzechem (Księga Rodzaju 19:1-13; Księga Powtórzonego Prawa 18:22; List św. Pawła do Rzymian 1:26-17; 1 List św. Pawła do Koryntian 6:9). List do Rzymian 1:26-27 naucza o homoseksualizmie, że jest on wynikiem odrzucenia Boga i nieposłuszeństwa wobec Niego. Kiedy człowiek wybiera grzech i niewiarę, Bóg daje mu najgorsze i najbardziej zdeprawowane grzechy, by pokazać, że życie bez Bożych prawd jest puste i bezsensowne. 1 List do Koryntian 6:9 wyjaśnia, że homoseksualiści nie odziedziczą Królestwa Bożego.

 

Bóg nie stworzył nikogo z pragnieniem, by stać się homoseksualistą. Biblia naucza, że człowiek staje się homoseksualistą, gdyż zgrzeszył (List św. Pawła do Rzymian 1:24-17), i dlatego, że sam podjął taką decyzję. Niektórzy ludzie mogli urodzić się z większą tendencją do homoseksualizmu, podobnie jak niektórzy rodzą się z większą tendencją do przemocy i innych grzechów. Nie stanowi to wytłumaczenia czy wymówki, gdy ktoś wybiera grzech i poddaje się grzesznym pożądaniom. Gdy ktoś rodzi się z większą podatnością do złości czy furii, czy usprawiedliwiamy jego złe uczynki? Oczywiście, że nie! To samo dotyczy homoseksualizmu.

 

Biblia nie traktuje jednak homoseksualizmu jak „większego” grzechu niż inne grzechy. Każdy grzech jest występkiem przeciwko Bogu. Jak mówi 1 List św. Pawła do Koryntian 6:9-10, homoseksualizm jest po prostu jednym z wielu występków, które tamują dostęp do Królestwa Bożego. Według Biblii, przebaczenie Boże jest tak samo dostępne dla homoseksualisty jak dla cudzołożnika, człowieka uwielbiającego fałszywych bogów, mordercy, złodzieja, itp. Bóg także obiecuje nam siłę do zwycięstwa nad grzechem, w tym homoseksualizm, dla tych wszystkich, którzy uwierzą, że Jezus Chrystus zbawia (1 List św. Pawła do Koryntian 6:11, 2 List do Koryntian 5:17).

 
Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Według Biblii grzechem i to ciężkim jest również jedzenie krewetek i innych skorupiaków, a za noszenie ubrań składających się z dwóch rodzajów tkaniny należy się kara śmierci.

Link to post
Share on other sites

Z innego źródła : Morskie przysmaki - skorupiaki, nie są miłe Bogu. W Biblii poświęcono zakazowi ich jedzenia bardzo dużo miejsca w dwóch różnych księgach. Bóg po prostu nienawidzi krewetek

Kpł 11, 9-12 9 Będziecie jedli następujące istoty wodne: wszystkie istoty wodne, w morzach i rzekach, które mają płetwy i łuski, będziecie jedli. 10 Ale każda istota wodna, która nie ma płetw albo łusek w morzach i rzekach spośród wszystkiego, co się roi w wodzie, i spośród wszystkich zwierząt wodnych, będzie dla was obrzydliwością. 11 Będą one dla was obrzydliwością, nie jedzcie ich mięsa i brzydźcie się ich padliną. 12 Wszystkie istoty wodne, które nie mają płetw albo łusek, będą dla was obrzydliwością. 

Pwt 14, 9-10 9 Z tego, co jest w wodzie, będziecie spożywali wszystko, co ma płetwy i łuski. 10 A nie będziecie spożywali nic z tego, co nie ma płetw i łusek. Uważać to będziecie za nieczyste.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Na szczęście Jezus powiedział, że nie to co wchodzi do wnętrza człowieka czyni go nieczystym ale to, co z niego wychodzi. Ponadto Bóg powiedział Piotrowi aby zabijał i jadł. A jak wiesz późniejsze prawo znosi wcześniejsze. I tyle w temacie :P

 

EDIT- są jeszcze i inne fragmenty (późniejsze jak z 1 Listu do Koryntian) ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...