Skocz do zawartości

Kupie komputer do 3 tys


Recommended Posts

Kupie komputer do gier uzywany procesor jaki oczekuje to i7 4790 moze byc z k lub i7 4770 lub i5 4690 dysk moze byc ssd i zwykly karta moze byc slabsza lub bez zawsze dokupic mozna, wmiare dobra plyte glowna z 8 gb ramu dobry zasilacz cena do 3 tys

Reszta nie ma wiekszego znaczenia raczej:-)

Link to post
Share on other sites

Ja na allegro kupiłem za 2700zł zestaw:

 

Core i7 4790K 4Ghz
Z97X-GAMING 7
Thermaltake Litepower 500W
Zotac GTX660 2GB RAM
8 GB RAM DDR3GEIL ENHANCE CORSA
Spartan Pro HE924 v2
SSD 128 GB ADATA SX900 -wgrany najnowszy firmware
HDD HITACHI 500GB HDS721050CLA
Obudowa Miditower
Myszka tracert ghost LE
Karta muzyczna Sound Blaster Z DTS

Klawiatura Microsoft

 

Wszystko poza grafiką pół roku używane i na gwarancji. Także gracz722 - szukaj, a znajdziesz :)

Link to post
Share on other sites

Ja na allegro kupiłem za 2700zł zestaw:

 

Core i7 4790K 4Ghz

Z97X-GAMING 7

Thermaltake Litepower 500W

Zotac GTX660 2GB RAM

8 GB RAM DDR3GEIL ENHANCE CORSA

Spartan Pro HE924 v2

SSD 128 GB ADATA SX900 -wgrany najnowszy firmware

HDD HITACHI 500GB HDS721050CLA

Obudowa Miditower

Myszka tracert ghost LE

Karta muzyczna Sound Blaster Z DTS

Klawiatura Microsoft

 

Wszystko poza grafiką pół roku używane i na gwarancji. Także gracz722 - szukaj, a znajdziesz :)

Jak kupiłe to pudło za tyle to miałe jakiego ewidentnego farta albo kolo miał nóż na gardle , albo sie nie znał na cenach i był głupi, ten zestaw licząc że grafa była bez gwary to jej koszt oscyluje używany 400 - 500 pln  jeżeli reszta była jak  napisałe używane 6 miechów nie licze klawiatury i myszki. i bez budy bo nie wiadomo co to bo nie napisałes, i licząc ram ze troche tanszy był to i tak ten zestaw był wart 3500 - 3700 pln , troche dziwna okazja, ale się zdarzają 

Link to post
Share on other sites

Jak kupiłe to pudło za tyle to miałe jakiego ewidentnego farta albo kolo miał nóż na gardle , albo sie nie znał na cenach i był głupi, ten zestaw licząc że grafa była bez gwary to jej koszt oscyluje używany 400 - 500 pln  jeżeli reszta była jak  napisałe używane 6 miechów nie licze klawiatury i myszki. i bez budy bo nie wiadomo co to bo nie napisałes, i licząc ram ze troche tanszy był to i tak ten zestaw był wart 3500 - 3700 pln , troche dziwna okazja, ale się zdarzają 

 

Koleś wyjeżdżał za granicę, chciał mi jeszcze telewizor pogonić w dobrej cenie ;) Buda fakt, jakiś no name za 100zł na morelach, a ramy taktowane tylko 1333mhz. Dlatego już 16gb hyperx 2400mhz jest, a wszystko siedzi w Define R5. Teraz poluję na jakąś grafikę w dobrej cenie i będzie wszo.

 

Ale jest to potwierdzenienie dla autora tematu, że można coś znaleźć fajnego w dobrej cenie. Trzeba tylko cierpliwie i regularnie szukać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...